Astrolojinin Aşk ve İlişkide En Güvenilir Burçları

Sırasıyla toprak grubunda olan Boğa, Başak ve Oğlak burçlarının aşk hayatlarını gözden geçirelim.

AŞK 07.08.2020, 22:21
Astrolojinin Aşk ve İlişkide En Güvenilir Burçları

Toprak elementi tarafından yönetilen burçlar astrolojide en kararlı ve güvenilir kişisel özellikleri ortaya çıkarır. Toprağın değişimleri yavaş kabul eden hali bireyi ilişkide sadakat aramaya iter. Sırasıyla toprak grubunda olan Boğa, Başak ve Oğlak burçlarının aşk hayatlarını gözden geçirelim.

Boğa Burcunun Aşk Hayatı Nasıldır?


Her burcun kendine göre çeşitli özellikleri mevcuttur. Özellikle aşk hayatında bu durumlar değişkenlik gösterebilir. Boğa burcu, aşk hayatı bakımından oldukça yoğun ve inatçı kişilikler ortaya çıkarır. Bir boğa burcu kadını, ilişkide partnerini çileden çıkarabilir. İnatçı ve titiz tavırları sebebiyle karşıdakine pek şans tanımaz. Bu burcun üyeleri erken yaşlarda aşk hayatına adım atmıştır. Bunun en büyük sebebi ise çekingen olmamalarıdır. Aşk hayatlarında sevdikleri kişiye doğrudan ulaşıp, hiç beklemeden ona sevdiklerini söyleyebilecek bir yapıya sahiptirler. İlişkilerinin büyük olmasını ve yıllar boyu konuşulmasını isterler.

Boğa Burcu İlişki Süreci


Hem ilişki öncesi hem de ilişki sırasında boğa burcu bireyleri, oldukça atik, ön planda olan ve daha çok yönetmeyi seven yapıdadır. İstediklerini yüksek inatla ve zorla yaptırabilirler. Özellikle aşk hayatında istediklerini elde etmek için ellerinden geleni yaparlar. Sevdikleri kişiye sadık olmakla beraber, yüksek seviyeli aşk yaşamak isterler. Aşırı bağlılık seviyesi sebebiyle ayrılma gibi durumlarda çok üzülürler. Bir boğa burcu kadını, eşinin ya da sevgilisinin her zaman yanında olmak ister. Genelde yaşadıkları aşkı saklayamaz ve dile getirirler. İlişki sırasında da partnerleri ile uyum sağlamayı amaçlarlar.

Boğa Burcu Kıskanç mıdır?

Boğa burcuna mensup erkekler ve kadınlar, ilişki sürecinde birbirlerini kıskanırlar. Fakat bu yoğun olmayacaktır. Bunun yanında inatçılık ve sürekli tartışmalar sıkça yaşanabilir. Boğa burcu bireyi, aşk yaşamında kendini çabucak gösterebilir. Daha çok baskı kurarlar ve karşıdakini zorlamayı severler. Sadık yapıları sebebiyle aldatma gibi durumlar olmaz. Aşk hayatı bakımından incelendiği zaman, burçlar içerisindeki en iyi özellikleri taşıyan gruplardan birisidir. Sade ilişkiler onlar için yeterli olsa da, dillere destan bir yaşam bu bireyleri daha çok mutlu eder. Bu sebeple yıllar boyu anlatılacak anılar biriktirirler.

Başak Burcu


Başak Burcu insanı genel olarak araştırmacıdır. Bilgiye aç yapıları onları zeki kılar. Pratik ve çalışkandırlar. Kendileri gibi olan insanlara yardım etmeyi çok severler. Ancak tembellikleri ile başına bir şeyler gelmiş insanlara karşı hiçbir şekilde kılını kıpırdatmazlar. Çok ayrıntıcı davranarak her şeyin mükemmel olmasını isterler.

Başak burçları insanlara yaklaşımında biraz mesafelidir. Hiç kimsenin kendisini çıkar amacı ile hayatında tutmasına izin vermez. Bu nedenle çevresindeki kişiler konusunda oldukça hassas ve seçicidir. Hataları kabul etmez ve birisi başak burcu bireyin gözünde hata yaptıysa affetmesi uzun sürer. Bu nedenle sevmediği özellikleri taşıyanları yanında tutmaz.

Başak Burcunun Aşk Hayatı Nasıldır?


Başak burcu aşk hayatında zorluklar yaşadığı gibi partnerlerine de zorluk çıkarabilmektedirler genel olarak önyargılı bir yapıya sahip olmaları onları olayı tam anlamadan sert çıkıyor olmaları sebebiyle fevri yapabilmektedir. Olaylara çözüm odaklı yaklaşamazlar bu nedenle ilişkileri çoğu zaman sürdüremezler.

Kolay kolay güvenemedikleri için ilişkileri uzun sürmeyebilir. Genel olarak başak burçları geç yaşlara kadar bekar yaşamaktadır. Sürekli mantıklarının peşinde olduğu için duygularını nasıl kullanmaları gerektiğini bilmezler.

Aşkı sürekli kurcalayarak detaylarda kaybolurlar ve bu nedenle de tüm güzel olayları kaçırabilirler. Kuşkucu tavırlarıyla partnerlerini bunaltabilirler. Çok seçici insanlar olması sebebiyle gidecekleri yerler, yiyecekleri yemek onlara uygun bir kalitede olması gerekmektedir. Lükse çok fazla yatkın değillerdir ancak kalite onlar için değerlidir.

Tüm bu özelliklere rağmen eğer ki kendilerine uygun birisini bulurlarsa o kişiyi hayatlarının merkezine koyarlar. Ailelerine çok düşkün olmaları sebebiyle arkadaşlarını ve partnerlerini ailesi olarak görürler bu sebeple onlar için ellerinden geleni yaparlar. İnanılmaz derece sadık olurlar ve hem kendisini hem de partnerini mutlu etmek için elinden geleni yaparlar

Oğlak Burcunun Aşk Hayatı Nasıldır?


Oğlak burcu insanı, toprak grubunun en önemli temsilcilerinden biridir. Hayatı ve yaptığı iş ne olursa olsun son derece ciddiye alır. Mantık insanıdır. Tam bir görev adamı da denebilir. Oğlak insanı aşk hayatında düzene ve istikrara önem veren bir burç olma özelliğindedir. Plan programa önem verirler. Bu nedenle işlerinin aşamasına göz yumamazlar. İlişkilerinde ciddi takılabilirler bu nedenle soğuk gibi görünebilirler.

Oğlak Burcuna Göre Aşkın Tanımı


Oğlak burcu aşk hayatında da soğuk ve mesafeli bir burçtur. Ciddi ilişkileri olsun isterler. Aşk hayatında kalıcılık arar ve sadık bir yapıya sahiptir.  Aşkta aradığı en önemli olgu ise karşı tarafa güvenmektir. Fedakâr bir burç olarak da bilinen Oğlak burcu, etkilenmediği ve güven telkin etmeyen biri olduğunu düşündüğü kişi ile asla bir ilişkiye başlamaz. Zaman zaman karamsarlığa düşebilirler. O takdirde partnerine çok iş düşmektedir. Partner daha sıcakkanlı olmalıdır.

Oğlak burcu insanı aşk konusunda çekingen davranırlar. Güven duyuncaya kadar duygularını belli etmekten hoşlanmayan bir burçtur. Ancak güvendikten sonra tüm hislerini açıklar ve âşık olduğu kişiye bütün tutkusuyla bağlanır. Oğlak burçları romantik değillerdir ve aşk hayatı onlar için ikinci sıradadır. Kaçırılan randevulara ve zamanında gerçekleşmeyen buluşmalara hazır olun. Bu durum size değer vermediği anlamına gelmez. Tam aksine size tüm kalbi ile bağlıdır. Sonsuza kadar da sadık kalan bir burçtur. Oğlak burçları ancak sevdikleri zaman kıskanç olurlar.

Oğlak Burcunun Aşk Hayatında Uyumlu Burçlar


Oğlak burçları toprak grubuna mensup bir burçtur. Mükemmel bir aşk arıyorsa Boğa burçları onlar için ruh eşidir. Yengeç burçları da iyi bir uyum yakalarlar. Başak burçları da uyumlu burçlar arasında gelir.

Burcunuzdan emin değilseniz burçların tarihleri sayfasını ziyaret edip tüm özelliklerinizi öğrenebilirsiniz.

Yorumlar (0)
28
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 30 Temmuz 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı