Bilnet okulları samsun yerleşkesinde Eğitimde 3.0 modeli masaya yatırıldı

Eğitim-öğretim modellerinde çağın ihtiyaçlarını yakalayan ve akademik başarısı ile kendinden söz ettiren Bilnet Okulları Samsun Yerleşkesi velileri Eğitimde 3.0 Modeli ile tanıştı.

EĞİTİM 07.01.2019, 17:20
53
Bilnet okulları samsun yerleşkesinde  Eğitimde 3.0 modeli masaya yatırıldı

“Doğru Eğitimle Doğru Gelecek” mottosuyla öğrencileri geleceğe güven ve başarı odaklı yetiştiren Bilnet Okulları Samsun Yerleşkesinde, Eğitim Tasarımcısı Faruk TATAR Samsun Yerleşkesi velileri ile bir araya geldi.
Anasınıfı, ilkokul ve ortaokul velileri ile yapılan oturumlarda Eğitimde 3.0 Modelini her ayrıntısıyla anlatan Bilnet Okulları CEO’su Faruk TATAR, 3. Nesil Okulculuk anlayışının bilinmeyen yönlerini ve yeni açılımlarını aktardı. 
Bugünün çocuklarını dünün eğitim modelleriyle eğitirseniz, bu çocukların yarınlarından çalarsınız diye belirten TATAR, yeni nesil okulculuk anlayışında; rehberlik, akademik başarı, disiplin ve yabancı dil olmak üzere dört ilkeyi merkeze aldıkları eğitim-öğretim faaliyetleri ile öğrencilerine güvenli bir gelecek inşa ettiklerini aktardı. 

Yoğun katılım ile gerçekleşen oturumlarda TATAR, velilerden gelen tüm soruları cevaplarken, dünya vatandaşı yetiştirme misyonundan bahsetti. TATAR: “Çocuklarımız, birer dünya vatandaşı olarak çağa ayak uydurabilmeli. Bu nedenle akademik başarılarına odaklanmanın yanında; İngilizce, spor ve sanatta da kendilerini geliştirmelerini destekleyerek E-Portfolyolarına işlenmesini sağlıyoruz.” dedi.
 Rehberlikte 3.0 Modeli
Temelinde iletişim yatan yeniçağın rehberlik anlayışını Bilnet Okullarında kurguladıklarını söyleyen TATAR, her öğrencisini bireye özgü yöntemlerle hayata hazır birer dünya vatandaşı yetiştirdiklerini ifade ederek tüm değerli katılımcılara bir sonraki veli buluşmasının sözünü verdi.
 

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 01 Ekim 2020
İmsak 04:20
Güneş 05:50
Öğle 13:42
İkindi 17:49
Akşam 21:25
Yatsı 22:45
Günün Karikatürü Tümü