BİREVİM’in Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

EKONOMİ 25.05.2021, 16:08 25.05.2021, 16:13
BİREVİM’in Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Kendine ait bir iş modeli olan Birlikte Tasarruf Finansmanı Birevim insan merkezli ve sosyal finans anlayışlı çözümler üretiyor. Tasarruf sahiplerini küçük tasarruflarla ev ve araba sahibi yapan sistem ihtiyaç duyulan nakit talebini de temin ediyor. Bireylerin ya da ailelerin kendi belirlediği şartlara göre geri ödedikleri finansal çözümler sayesinde insanlar hem çok daha kolay hem de çok daha ekonomik şartlarla hayallerine ulaşıyor.

Hayallerinize Küçük Tasarruflarla Kavuşun

Her fırsatta birlikte tasarrufun bireysel tasarruftan daha önemli olduğunu anlatan sistem, ulaşılması güç olan başarının da yine birlikte tasarruf finansmanı yöntemi ile gerçekleşeceğini ortaya koyuyor. İnsanların hayallerine küçük tasarruflarla kavuşmasını sağlayan Birlikte Tasarruf Yöntemi yüzbinlerce insanın hayaline kavuşmasına vesile olmayı başardı. Vatandaş Birevim'in sağladığı avantajlar ile istediği ev, arsa, işyeri ve gayrimenkule sahip olmaya devam ediyor. Türkiye’nin her yerinde ve herkesin rahatlıkla dahil olabildiği sistem sunduğu avantajlı seçenekler sayesinde insanların gayrimenkul sahibi olmasına imkan tanıyor.

Birevim Avantajları

Birevim'in sunduğu avantajlar arasında;

 • Hiçbir şekilde müşteri ayrımı yapılmaz
 • Türkiye’nin her yerinden gayrimenkul alma imkanı tanır
 • Ara ödeme peşinat ve faiz zorunluluğu yoktur
 • Yüksek maliyet ve yüksek taksit tutarı yoktur
 • Kira yardımı gibi ekstra maliyet çıkartılmaz
 • Gayrimenkul gerçek değeri üzerinden satın alınır
 • Ödeme planı yatırımcı tarafından belirlenir
 • Borcun çok daha kısa sürede bitmesi için farklı fırsatlar yaratır
 • Benzer sistemlere göre çok daha kısa sürede ev sahibi yapılır
 • Herkes kendi bütçesine göre ev sahibi olabilir
 • Sistem herkese eşittir
 • Sunulan teminatlar güven içerisinde gayrimenkul sahibi olma imkanı tanır.

Herkese Aynı Avantajlar

Birevim'in avantajlarından yararlanabilmek için yaşanan şehrin ya da hangi şehirden gayrimenkul sahibi olmak istediğinin hiçbir önemi yok. Herkes aynı şekilde istediği yerden istediği şartlarda gayrimenkul satın alabilir. Katılımcı kendi belirlediği taksitler dışında yine taksit tutarlarını da kendisi belirler. Birevim sisteminin sunduğu avantajlardan biri de 60 ila 480 ay arasında değişen vade seçenekleridir. Sektör içerisinde yer alan birçok markaya göre Birevim en uygun hizmeti sunarak katılımcının çok daha cazip fiyatlarla gayrimenkul sahibi olmasına imkan tanır. Diğer taksitle ev alma yöntemlerine karşı çok daha kısa sürede ev sahibi yapan sistem düşük orta ya da yüksek gelirli ayrımı yapmadan herkese aynı avantajları sunar.

Şartsız, Koşulsuz, Kefilsiz

Güvenli ev almak isteyenlerin tercihi olan Birevim yöntemi sağladığı avantajlar ve yüzde 100 müşteri memnuniyeti sayesinde sektörün markası haline gelmiş durumda. Herkesi şartsız, koşulsuz, kefilsiz gayrimenkul sahibi yapan Birevim operasyon giderlerinin karşılanması ve hukuksal süreçlerin işlemesi için tasarruf sahiplerinden yalnız bir kere düşük bir oranda hizmet bedeli alır. Bunun dışında katılımcı hiçbir şekilde peşinat, faiz, ara ödeme, vade farkı gibi çeşitli isimler altında ek ödeme yapmaz.

Yorumlar (0)
30
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 08 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı