İktisatEvim’in Farkları Nedir?

EKONOMİ 25.05.2021, 16:12 25.05.2021, 16:15
İktisatEvim’in Farkları Nedir?

Hem geleceğe yatırım yapma hayali kuran hem de bir konut ya da araç sahibi olmak isteyenlerin sınırlı imkânlarla yaşadıkları finansman sorununa çözüm İktisatEvim projesinden geliyor. İnsanların hayallerini gerçekleştirmelerini sağlamak için gerekli olan finansman eksiğini sağlayan İktisatEvim ayrıca ödeme kolaylığı ile alım gücünü arttırıyor. Yüksek faizli finans modellerinin ulaşılması imkansız şartlarını karşılamakta zorlanan orta ve dar gelirli ailelerin finansman çözümleri projenin sunduğu alternatifler ile çözüme kavuşturuluyor.

Şeffaf Temel Üzerine Kurulu

Tam anlamı ile şeffaf bir temel üzerine kurulan İktisatEvim tarafından katılımcılara hesaplamalar, taksit seçenekleri vadeler ve total ödemeler net şekilde sunulur. Şeffaf bir yönetim anlayışı içerisinde insanların finansman ihtiyacının karşılandığı proje kapsamında ödeme planı dışında katılımcıya hiçbir şekilde ekstra ödeme zorunluluğu getirilmez. İktisatEvim finans çözümleri içerisine dahil olanların aklında kesinlikle hiçbir şekilde soru işareti kalmaz. Birbiri ile güç birliği yapan insanlar tarafından oluşturulan İktisatEvim çözümlerinde her ay gruptan bir kişi evine kavuşur.

Geleceğe Bugünden Adım At

Hedefi ve amacı ülkede dayanışma gücünü arttırarak herkesin kolaylıkla ev sahibi olmasını desteklemek olan proje kapsamında daha fazla insana ulaşmak için kampanya ve fırsatlar sürekli güncelleniyor. Geleceği için bugünden adım atmak isteyen herkese kendi şartları ve bütçelerine uygun projeler sunan sistem işine aşkla bağlı bir ekip tarafından yürütülüyor. Temel değerleri arasında

  • Güven
  • Bağlılık  
  • Samimiyetin ilk sırada yer aldığı İktisatEvim faizsiz peşinatsız ara ödemesiz ev ve araba sahibi yapmaya devam ediyor.

Sektörde Yeni Heyecan

Birlikte kazanma yöntemi olarak adlandırılan sistem ile ev, araba ya da arsa sahibi olmak isteyenler düşük taksitli ve faizsiz iktisat modelleri ile hayallerine kavuşmaya devam ediyor. Faizsiz ev alma sistemi konusunda uzman ve işini her geçen gün daha iyi yapmak için sürekli gelişen genç, dinamik ve yaptığı işe inanan kadrolar, katılımcıları dinleyerek onlar için en doğru çözümler üretiyor. Ciddi bir finansman gerektiren yatırımların alımında sunduğu seçenekler ile kolay ödeme imkanı sağlayan proje yöntemlerinin yanı sıra güçlü altyapı ve sermayesi ile sektöre yeni bir heyecan getiriyor.

Vatandaşın Sığındığı Liman

Ülke genelinde geniş bir şube ağına sahip olan proje aynı zamanda yüksek kalitede operasyonel hizmet anlayışı ile yoluna devam ediyor. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde ilerleyen proje, tasarruf yapmanın önemini yeniden hatırlamaya yardımcı oluyor.  İktisat odaklı destek projeleri ile hem aileleri gayrimenkul ve araç sahibi yapıyor hem de ülke ekonomisine büyük bir gelişim ve destek sunuyor. Hayallerin güç birliği ile sağlanacağına inanan herkes ile yollarını birleştiren İktisatEvim firması her gün daha da artan sermaye gücü ile özellikle dar ve orta gelirli vatandaşın sığındığı liman olarak yoluna devam ediyor.

Yorumlar (0)
29
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 13 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı