Kolayevim Yöntemi İle Ne Alabilirim?

EKONOMİ 27.05.2021, 22:19 27.05.2021, 22:27
Kolayevim Yöntemi İle Ne Alabilirim?

En kolay ev alma modelini sunan yeni finansal destek alanları, taksitle kira öder gibi ev alınmasını sağlamaktadır. Ekonomik yöntemlerle orta ve dar gelirli ailelerin ev ve araba sahibi olması sağlanırken, sabit ödeme, çekilişli yöntem kullanılmaktadır. Sizin bütçenize göre ödeme yöntemleri belirlenerek, güvenilir bir şekilde evinizi teslim almanız amaçlanmaktadır.

Kolay Ev Alma Yöntemleri

Türkiye’nin dört bir yanında Kolayevim yöntemi ile hem ev hem de araba sahibi olmanızı sağlayacak ödeme planları hazırlanmaktadır. Taşır ve konut kredisi almadan ev sahibi olmanız için sunulan yöntemler;

  • Sıra tespitli tasarruf yöntemi
  • Serbest planlı tasarruf yöntemi
  • Konut değer endeksli tasarruf yöntemi

Ev ve araba alma modeli olarak, kişiye özel ödeme planlarının hazırlanması kira öder gibi ev sahibi olmanızı sağlamaktadır. Hızlı ve kolay bir şekilde geleceğinizi garantiye almanızı sağlayacak bu yöntemler, özellikle aylık geliriniz üzerinden hesaplanarak tasarruflarınızla birlikte ödemelerinizi yapmanızı sağlar. Avantajlı tarifelerden yararlanarak, ev ve araba sahibi alabileceğiniz yöntemleri peşinat zorunluluğu olmadan alabilirsiniz.

% 0 Faiz Oranıyla Ev Sahibi Olun!

Kolayevim yöntemleriyle Türkiye’deki birçok ilde ev sahibi olabilirsiniz. İkinci el ve sıfır ev almak için sunulan sıra tespitli tasarruf yöntemi eklendiğiniz liste üzerinden sıra size geldiğinde ödeme yapmanızı sağlayacaktır. Serbest ve konut değer endeksli yöntemlerle de % 0 faiz oranıyla ev sahibi olabilirsiniz. Konut kredisi almadan, peşinat ödemeden sunulan ödeme yöntemleri, hızı ve kolay bir şekilde ev sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Ev almak için Kolayevim üzerinden form doldurmanız ve hayalini kurduğunuz sıfır ya da ikinci el konutu seçmeniz yeterli olacaktır. Bundan sonraki evrede danışmanlarımız sizin bütçenize göre alabileceğiniz evleri sizlerle paylaşacaktır.

Peşinat Ödemeden Ev Alabilirsiniz.

Hayal gibi gelse de, finansal destek alanında hızlı ve kolay ödeme yöntemleri peşinatsız işlemektedir. Dilerseniz tasarruflarınızı değerlendirerek, istediğiniz ev ya da araba üzerinden peşinat ödeyebilirsiniz. Bütün ödeme yöntemlerinde geçerli olan peşinatsız fırsatlar özellikle ev sahibi olmak isteyenlere özel seçenekler sunmaktadır.

Konut kredisi almadan, peşinat ödemeden ve faiz oranlarıyla uğraşmadan başvuru yaptığınız andan itibaren size özel ödeme planları hazırlanacaktır. Ekonomik ev alma modelleriyle, hayalini kurduğunuz bütün seçeneklere yer verilmekte ve size özel kampanyalar sunulmaktadır.

Kolayevim’de Ev Ve Araba Sahibi Olun!

Faizsiz, kredisiz ve peşinatsız sunulan ödeme planlarında hayali kurduğunuz ev ve arabanın anahtarı bir form uzağınızda. Kolayevim.com adresi üzerinden başvuru formunu doldurarak, güvenilir ve size özel ödeme planlarıyla ev ve araba sahibi olun.

Vade farkı olmadan, gecikme faizi olmadan ve peşinat zorunluğunu olmadan ev ve araba sahibi olmanız sağlanacaktır. Kolay ve tasarruflu yöntemler kısa zamanda sizlere sunularak, ekonomik yoldan anahtar teslimi almanız sağlanacaktır. Tasarrufla ev ve araba sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar (0)
23
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 26 Mayıs 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı