Tasarrufla Ev’in Diğer Taksitli Ev Alma Yöntemlerinden Farkı Nedir?

EKONOMİ 27.05.2021, 22:28 27.05.2021, 22:37
Tasarrufla Ev’in Diğer Taksitli Ev Alma Yöntemlerinden Farkı Nedir?

Faizsiz ve vade farksız seçeneklerle sunulan ev alma yöntemleri, hayalini kurduğunuz konuta kira öder gibi sahip olmanızı sağlar. Tasarruflu evin en kolay yöntemlerinden biri kendi ödeme planınızı kendinizin seçeceği modeller uygulamasıdır. Türkiye’nin birçok ilinde ve ilçesinde ödeme planı oluşturmanız sağlanacak ikinci el ve sıfır ev modellerini alabileceksiniz.

Tasarruflu Ev Taksitle Ev Alma Modeli

Sıra tespiti, serbest ödeme planı ve konut endeks değeri üzerinden alabileceğiniz taksitli evler, güvenilir bir şekilde noter eşliğinde sunulmaktadır. Ödeme planını aylık geliriniz üzerinden ayarlar aynı zamanda peşinat, faiz ve vade farkı ödemek zorunda kalmazsınız.

  • Tasarrufla ev sahibi olmanız için taksit yöntemleri kullanılır.
  • Aylık ödeme planınızı kendiniz belirleyebilirsiniz.
  • Türkiye’nin birçok ilinde serbest ödeme ve sıra tespitli modelleri seçebilirsiniz.
  • İkinci el ve sıfır konutlar üzerinden seçim yapabilirsiniz.
  • Vade farkı ve dosya masrafları gibi ek masraflar ödemezsiniz.

Sıra Tespiti İle Tasarruflu Ev Modeli

Aylık ödenecek taksitlerinizi 24, 36, 66 ve 48 kişilik tasarruf programı üzerinden ayarlamanız sağlanmaktadır. Programda yer alacak kişi sayısına göre sıra tespiti yapılacaktır. Kolay ödeme ve faizsiz yöntemler sıra tespitli ödeme yöntemlerinde de belirlenmektedir. Hayalini kurduğunuz evi ekonomik yöntemlerle alabilmeniz sağlanırken, özel olarak ikinci el veya sıfır konutlardan seçiminizi yapabilirsiniz. Beklemediğiniz ek masraflar çıkmaz, faiz ve vade farkı talebi oluşturulmaz. 4+1, 3+1, 1+1 ve 5+1 dairelere kadar birçok daire modeli bulunmaktadır.

Emlak piyasasını canlandıran ve ekonomiyi kalkındıran bu yöntemlerle, aylık ödenecek taksit bedelini kaç kişilik programı seçtiyseniz bunun üzerinden ayarlayabilirsiniz. Siz yeter ki almak istediğiniz ev hakkında dileklerinizi Tasarrufla ev ile paylaşın kısa zamanda noter eşliğinde anahtar teslimi alın.

Serbest Ödeme Modeli

Almak istediğiniz evin teslim tarihinden, aylık taksit ödeme planına kadar bütün aşamaları siz belirleyebilirsiniz. Siz nasıl isterseniz öyle olacak bir ödeme planı düşünün. Özellikle taksit seçenekleri, peşinat ve ödeme planı hakkında bütün kararları size göre uygulayacak olan Tasarrufla Ev, orta ve dar gelirli ailelerin bile ev sahibi olmasında yardımcı olmuştur. Finansal destekçiniz olarak, hayal ettiğiniz ödeme planları için hemen iletişime geçerek serbest ödemeyle aylık gelirinize göre taksitlendirme yapabilirsiniz. Kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Konut Değer Endeksi Yöntemi

Konut değer endeksi yöntemi, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasının belirlediği aylık emlak endeksi üzerinden değerlenen fiyat bedeline göre ayarlanmaktadır. Konutunuzun değeri hiçbir zaman düşmezken, aylık belirlenen endeks üzerinden ödemelerinizi yaparsınız. Teslim tarihiniz geldiğinde T.C merkez bankası üzerinden artan değer fiyatında teslim alabilirsiniz. Düzenli olarak kar edeceğiniz ve konutunuzun değerinin hiç düşmeyeceği bir eve sahip olursunuz. Üstelik vade farksız, kredisiz ve faizsiz seçeneklerle size özel ödeme planlar hazırlanacaktır.

Yorumlar (0)
1
kapalı
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 27 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı