Adnan Öz Türk Ruleti Kitabıyla Eflatun Kitap Kafede Okurlarıyla buluştu

Samsunlu yazar Adnan ÖZ’ün yeni çıkardığı yedinci kitabı Türk Ruleti adlı romanı için Eflatun Kitap Kafede imza günü düzenlendi.

ETKİNLİK 29.05.2022, 18:51
Adnan Öz Türk Ruleti Kitabıyla Eflatun Kitap Kafede Okurlarıyla buluştu

İmza gününe BBP Eski Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Karabacak, Saadet Partisi Samsun İl Başkanı ve GİK üyesi Salih Şen, Ak Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Üyesi Ali Süleymanoğlu, İyi Parti Basın ve Medyadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Alper Naz, Yeniden Refah Partisi İl Başkan Yardımcıları Muhammed İsa Öztürk ve Mustafa Yunus Gonca, Yeniden Refah Partisi İlkadım İlçe Başkanı Yaşar Yazıcı ve yönetimi, Gelecek Partisi Atakum İlçe Başkanı Lütfü Tuncel, Deva Partisi Atakum İlçe Başkanı Eyüp Bektaş ile Yeniden Refah Partisi Atakum İlçe Başkanı Serdar Yaman ve yönetimi ziyarette bulundu.

Ayrıca Eğitim-Bir-Sen Samsun 1 No’lu Şube Başkanı ve Memur-Sen İl Temsilcisi Hamdi Yıldız, TKDK Samsun İl Koordinatörü Dr. Bülent Turan, SBB Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Dr. Ali Korkmaz, SBB Ulaşım Daire Başkanlığı Denetleme Şube Müdürü Mesut Şahin, TÜMSİAD Samsun Şube Başkanı Av. Adem Aksoy, SAYDER Başkanı Ramazan Mırık, ASRİAD Samsun Şube Başkan Yardımcısı Mustafa Kılıç, MÜSİAD Samsun Şube Başkan Yardımcısı Yusuf Güneş, AGD Samsun Şube Başkan Yardımcısı Numan Sıtkı Rahim Aslan, Hedef Tur Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Ersoy ve Atakum Anneleri adına Hacer Kaya Adnan ÖZ’ü yalnız bırakmadı.

Yazar arkadaşları Melahat Kanoğlu, Dilek Şalcı, Derya Cesur, Hilal Genç, Ömer Faruk Karaman, Esat Beşer, Yusuf Demircioğlu ve Mustafa Karaosmanoğlu da katkı verdiler. Ayrıca Gazeteci Halil Düzenli, Miraç Morçöl, Ramazan Çağlar, Dilek Öztürk ve Elif Taşan da ziyaretçiler arasındaydı.

Yoğun katılımın olduğu imza gününde, bu zamana kadar görülmemiş bir şey yapıldı. Türk Ruleti kitabını imzalatanlara kişiye özel ad ve soyadı yazılı bardak hediye edildi.

Yorumlar (0)
17
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 06 Temmuz 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı