Başkan Demirtaş Paylaşma Ve Dayanışmayı Hedefleyen Yardımlarımız Devam Edecek

Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahibi olan vatandaşların mağdur olmaması için büyük bir özveriyle çalışan İlkadım Belediyesi, Ramazan ayında da ihtiyaç sahiplerine gıda kolisi ulaştırmaya devam ediyor.

ETKİNLİK 25.04.2022, 11:30
Başkan Demirtaş Paylaşma Ve Dayanışmayı Hedefleyen Yardımlarımız Devam Edecek

Yardımlaşma ve dayanışmanın daha da pekiştiği Ramazan ayında ilçe halkının yanında olan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 5 bin haneye gıda erzak yardım ile ihtiyaç sahibi ailelerin iftar sofralarında yüzlerini güldürüyor.Ramazan ayı ile birlikte çalışmalarını hızlandıran İlkadım Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü  ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda kolilerini teslim ediyor. İçeriği farklı ürünlerden oluşan yiyecek paketleri, belediye personelleri tarafında mahalle muhtarlarının tespitleriyle birlikte belirlenen ihtiyaç sahibi aileler tek tek ulaştırılıyor.

İlkadım Belediyesi olarak bu zor süreçte hemşehrilerimizin yanında olmaya, ihtiyaçlarını karşılamaya gayret gösteriyoruz diyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Amacımız Ramazan Ayında sosyal belediyecilik anlayışıyla paylaşma ve dayanışmayı hedefleyen yardımlarımızı arttırarak sürdürmek. Hiçbir hemşehrimizi aç ve açıkta bırakmamak için yoğun bir gayret içindeyiz. Çorbalarında bir nebzede katkımız oluyorsa ne mutlu bize. Biz vatandaşlarımızın duasına talibiz. Elimizden geldiği kadar ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olmaya devam edeceğiz.Bu vesile ile tüm İlkadım halkımızın aileleriyle birlikte huzurlu bir Ramazan Ayı geçirmelerini temenni ediyorum " dedi.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 05 Aralık 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı