Eğitim Bir Sen Samsun 2 Nolu Şube’den KYK'ya Ziyaret!

Görevi devralan Eğitim Bir Sen Samsun 2 Nolu Şube yeni yönetimi seri ziyaretlerine devam ediyor.

ETKİNLİK 30.11.2018, 19:54
35
Eğitim Bir Sen Samsun 2 Nolu Şube’den KYK'ya Ziyaret!

Tevfik Yılmaz Demir Başkanlığındaki Eğitim Bir Sen Samsun 2 Nolu Şube Yönetimi Kredi ve Yurtlar Kurumu Samsun İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ziyarette Kredi ve Yurtlar Kurumunun çalışmalarından övgüyle bahseden Tevfik Yılmaz Demir, çalışanların fedakârlıklarını, kendilerine emanet edilen Türkiye’nin her yerinden gelen gençler ile yakın alakalarının her türlü takdire değer olduğunu ve KYK’nin fedakar personelinden her zaman gurur duyduklarını dile getirdi.

Eğitim Bir Sen Samsun 2 Nolu Şube yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti belirterek sözlerine başlayan KYK Samsun İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu ise, KYK’nın OMÜ yönetimiyle yeni bir yurt yapımı için protokol imzaladığını ve yeni yurdun önümüzdeki eğitim döneminde hizmete gireceğini belirtti.

Kasapoğlu, Eğitim Bir Sen Samsun 2 Nolu Şube Başkanı Tevfik Yılmaz Demir’e KYK personelinin özlük hakları ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi hususunda birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacaklarını da ifade etti.

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 01 Ekim 2020
İmsak 04:20
Güneş 05:50
Öğle 13:42
İkindi 17:49
Akşam 21:25
Yatsı 22:45
Günün Karikatürü Tümü