Koltuğu Devretti! Sizlere Güveniyoruz

Salıpazarı belediye Başkanı Halil Akgül, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu 3. sınıf öğrencisi Rümeysa Aslan’a devretti.

ETKİNLİK 25.04.2022, 10:38
Koltuğu Devretti! Sizlere Güveniyoruz

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül’ün koltuğuna bu yıl Gökçeli İlkokulu 3. Sınıf öğrencilerinden Rümeysa Aslan oturdu.  

TEMSİLİ BAŞKAN 

Bir günlüğüne başkanlık koltuğuna oturan Rümeysa Aslan, Atatürk'ün bu günü çocuklara armağan etmesinden dolayı mutlu olduklarını söyledi. "Temsili başkan" Aslan, mahallelere yapılan oyun grupları ve parklar hakkında bilgi istedi. 

ÖNCELİĞİMİZ EĞİTİM 

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, geleceğin teminatı çocuklara makamını devir etmenin kendisi için de mutluluk verici olduğunu belirterek, “Önceliğimiz eğitim. Çocuklarımız için eğitim ve öğretim ile ilgili desteklerimiz devam edecek.  

SİZLERE GÜVENİYORUZ 

Bizler sizler için varız, sizlerin en iyi şekilde yetişebilmesi, daha iyi şartlarda eğitim alabilmesi için her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz. Geleceğimiz sizlersiniz ve sizlerden beklentilerimiz büyük. Sizlere güveniyoruz. Geleceğe dair umudumuz olan çocuklarımızın yüzleri hep gülsün, bayramları kutlu olsun” diye konuştu.

Yorumlar (0)
28
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 30 Eylül 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı