MHP Samsun İftar Yemeğinde Buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı'nın düzenlemiş olduğu iftar yemeği yoğun ilgi gördü. Samsun ve İlçe teşkilatlarının yanı sıra partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ETKİNLİK 25.04.2022, 23:43 26.04.2022, 00:18
MHP Samsun İftar Yemeğinde Buluştu

İftara, Ak Parti Milletvekilleri Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, MHP Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak, Ak Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz, Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Gökhan Yaşar, Mesleki Esnaf Odaları Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları, Muhtarlar, MHP Samsun İlçe Başkanları, İlçe Yöneticileri, Meclis Üyeleri, Kadın Koordinasyon Kurulu (Kaçep) İl-İlçe Yöneticileri, Önceki Dönemlerde Görev Yapmış İl, İlçe, Meclis Üyesi Yöneticileri yanı sıra 1400 kişiyi aşkın partili ve vatandaş katıldı.

Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan iftar programında hep birlikte iftarlar açılmış, iftar duası ise Milliyetçi Hareket Partisi'nin Kurucusu
Rahmetli Alparslan Türkeş'in iftar duası videosu eşliğinde hep birlikte dualar edildi.

Vatandaşların iftar yemeğine yoğun katılım göstermesinden memnuniyet duyduğunu ifade eden MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak "Geleneksel olarak düzenlediğimiz İftar Yemeği buluşmasında Ramazan-ı Şerif'in manasına yakışır sohbet ve kaynaşma ortamı ile iftarımızı açtık. Ramazan ayı Birlik ve beraberliğin ön plana çıktığı günlerdir. Bizlerde bu ayın maneviyatına uygun olarak bu iftar yemeğinde bir araya gelelim istedik. Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı olarak bir ve beraber olduğumuzu her gün göstermeye devam edeceğiz." diye konuştu.

İftar programı MHP Samsun İl Yönetimi, Belediye Başkanları ve Milletvekillerin hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.

Yorumlar (0)
19
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 30 Eylül 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı