Samsun Deva Partisi Pazar Ziyaretleri Devam Ediyor

Türkiye genelinde olduğu gibi Samsun’da da sürekli saha çalışmaları yapan Deva Partisi her geçen gün yükselen ivme ile ilerlemeye devam ediyor. Partinin sanki seçim varmış gibi çalışması dikkatlerden kaçmazken, vatandaşın da takdirini kazanıyor.

ETKİNLİK 10.09.2021, 16:40
Samsun Deva Partisi Pazar Ziyaretleri Devam Ediyor

 Deva Partisi il başkanı Kebire Birer Türk, ilçe başkanları, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ve parti gönüllüleri ile sürekli olarak çarşı pazar ziyaretleri gerçekleştiriyor. En son vezirköprü köylerindeki ziyaretleri ile gündeme gelen partililer, Atakum İlçe Başkanı Eyüp Bektaş eşliğinde bu kez Atakum Mimarsinan Pazarı’ndaydı. 
Pazar ziyaretinde sohbetler gerçekleştirildi, parti bilgilendirme broşürleri, hediyeler ve ikramlık aşureler dağıtıldı.

Parti Yönetimi ; Pandemi şartlarının zorlayıcılığına rağmen Deva kadroları olarak halkımıza partimizi anlatmak için bütün fırsatları değerleniyoruz. Açık hava pazarları halkımızla iletişim açısından güzel fırsatlar. Çünkü partimizle yeni tanışan insanlarımız var. Ziyaretlerimiz esnasında genel başkanımız Ali Babacan’ın oldukça iyi tanındığını fakat partimizi hala bilmeyen insanların olduğunu gördük.  Maalesef bunda medyanın şuan ki durumunun büyük etkileri var. Fakat geçmişten gelen ve Ali Babacan ismine oluşmuş güven ve bu güvenin insanlardan alınması bizleri çok mutlu ediyor. Vatandaşımız içini döküyor, derdini anlatıyor. Hem üreticiler hem de alışveriş yapanlar kötü ekonomiden şikayetçi.. Pazar filesi 250TL  300 TL arasında tadımlık doluyor, alım gücü çok azaldı şeklinde bildirimleri yoğun olarak alıyoruz. Üretici çocuklarının çiftçi olmasını istemiyor, mazot fiyatlarından gübre maliyetlerinden yakınıyor ve neredeyse kar yok diyorlar. 
Deva Partisi, çocuklarımın geleceği için endişeliyim diyen insanların işini gücünü bir kenara bırakıp artık ülkenin geleceği için yola çıkması ile oluştu. Umut yok denmesin diye bugün DEVA Partisi var. Bu sebeple insanlarımızı dinlemeye sorunlarını genel merkezimize rapor etmeye devam ediyoruz. Bizlere bu anlamda destek veren tüm gönüllülerimize destekleyenlerimize çok teşekkür ediyoruz” 


 

Yorumlar (0)
21
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 05 Temmuz 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı