Sevdamız Samsun Platformu Dev İftar Yemeğinde Buluştu

Sevdamız Samsun Platformu yönetimi ve üyeleri Yıldıray Çınar Tesislerinde düzenledikleri iftar yemeğinde Samsunluları ve değişik siyasi görüş mensuplarını bir araya getirdi.

ETKİNLİK 15.05.2019, 23:40 16.05.2019, 00:12
Sevdamız Samsun Platformu Dev İftar Yemeğinde Buluştu

Samsun sevdasını yüreğinde taşıyan başarılı bireylerin yetişmesini amaçladıklarını belirten Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven, Samsunu gelecekte daha iyi konumda görmek ve bu yükselişe yardımcı olmak istediklerini belirtti.

Sevdamız Samsun Platformu iftar yemeğine, Platform Başkanı Nuri Seven, Bağımsız Samsun Milletvekili Erhan Usta, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Ak Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, Yeniden Refah Partisi Ali Karademir, KADEF Genel Başkanı Bayram Erişkin,Salıpazar Kaymakamı Ali Osman Bulat, Salıpazarı Millieğitim Müdürü Ali Savaş, Vezirköprü Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demircan, Şube Müdürü Kasım Sülü, Ülkü Ocakları yönetimi, spor kulüpleri ve yöneticileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Seven,  gerçekleştirilen iftarın ardından yaptığı konuşmada, "Bizler mahallesini seven, ilçesini seven, Samsunu seven ülkesini seven ve gelecek nesillerin daha güzel bir ortamda yaşaması için bir araya gelen, işinden eşinden zaman ayırarak bu amaç doğrultusunda bir araya gelen Sevdamız Samsun Platformu üyelerine huzurunuzda teşekkür ederim.Bu şehrin geleceği yeni nesiller olduğu gibi hakettiği konuma gelmesi için sonuna kadar mücadele edeceğiz.Biz bu hedefler doğrultusunda bir araya geldik altı ay önce ya Bismillah dedik yola koyulduk. Bizler Samsun'da birleştirici güç olmak için bir araya gelen sivil toplum oluşumuyuz.Bu şehirde birlik ve beraberliğin olmasından yanayız.Samsunumuzun konumu itibariyle, Samsunumuzun ithalatta, ihracatta ekonomisinde, turizminde daha iyi konuma gelmesi için ve şehrimizin çok değerli markası olan Samsunspor'umuzun bulunduğu konumdan kurtularak daha güçlü hale gelmesi için mücadele eden bir bir platformuz. Bu konuda Sevdamız Samsun olan, Sevdası Samsun olan sizleri, değerli büyüklerimiz ile birlikte bu mücadeleyi sonuna kadar devam ettireceğiz inşaallah." dedi.

Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven'ın basın açıklaması şöyle;

Bu şehirde yaşayan herkesi kucaklayan kimlik ve memleket ayrımı yapmadan herkesi içine alan bu platformun Samsun’da yaşayan vatandaşları kültürüne bağlı sosyal projeler ile bir araya getirmek tek gayeleri olduğunu belirtti.


USTA: SAMSUN PLATFORMU'NU ÖNEMSİYORUM

Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven'in yaptığı konuşmanın ardından kürsiye davet edilen Samsun Bağımsız Milletvekili Erhan Usta, burada yaptığı konuşmada, Sevdamız Samsun Platformunu ben çok önemsiyorum.Özellikle söylemek istiyorum ki Samsun Sahipsiz. Samsunlu siyasetçiler Samsun'a sahip çıkmıyor. Doolayısıyla bu platform son derece önemli. Samsun potansiyeli çok güçlü bir kent. Coğrafi konumu, şartları, tarihi imkanları açısından önemli bir kent ancak buna rağmen ekonomik göstergeler açısından sürekli aşağı giden bir kent. Bu yüzden Samsun'a sahip çıkmamız lazım. Bu anlamda, Samsun'da yaşayan, Samsun'da karnını doyuran Samsunluların Samsuna sahip çıkması lazım" dedi.

Yorumlar (0)
30
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 08 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı