Sevdamız Samsun ve Her Şey Samsun İçin

Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven ve yönetim kadrosu kahvaltı programı düzenleyerek Basın ile buluştu. Platform Başkanı Nuri Seven, amaçlarını, misyonlarını ve vizyonlarını anlattı.

ETKİNLİK 30.12.2018, 16:43
42
Sevdamız Samsun ve Her Şey Samsun İçin

Samsun sevdasını yüreğinde taşıyan başarılı bireylerin yetişmesini amaç edindiklerini belirten Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven, “Samsunumuzu gelecekte daha iyi konumda görmek ve bu yükselişe yardımcı olmak,  Samsun sevdasını ile mücadele eden insanları tek çatı altında olarak bu platformda toplamayı hedefliyoruz” dedi.

SAMSUN'U GELECEKTE DAHA İYİ KONUMA GETİRECEĞİZ

Sevdamız Samsun Platformu kuruluşunun kısa bir süre olmasına rağmen ses getirmeye başladı. Platform Başkanı Nuri Seven, amaçlarını, misyonlarını ve vizyonlarını anlattı. Başkan Seven, “Amacımız Samsunumuzu gelecekte daha iyi konumda görmek ve bu yükselişe yardımcı olmak,  Samsun sevdasını ile mücadele eden insanları tek çatı altında olarak bu platformda toplamak. Bu şehirde yaşayan herkesi kucaklayan kimlik ve memleket ayrımı yapmadan herkesi bir araya alan bu platform, Samsun’da yaşayan vatandaşlarımızı kültürüne bağlı sosyal projeler ile bir araya getirmek. Onları tanıştırmak kaynaştırmak ve Samsun bilinci ile daha güzel bir yaşam sunmak” dedi.

TARİHİ KÜLTÜREL DEĞERLERİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ

Vizyonlarının Samsun sevdalısı bireylerin yetişmişine yardımcı olmak olduğunu belirten Başkan Seven, “Samsun ilimizin, ilçelerinde ve köylerinde yaşamakta olan vatandaşlarımızı bir araya toplayarak, tarihi ve kültürel değerlerine saygılı, sosyal ve sportif projeler düzenlemek Samsun sevdalısı gelecek nesiller yetiştirmesine katkıda bulunmak istiyoruz. Bu şehirde doğduk. Bu şehirde büyüdük. Bu  şehirde okuduk. Bu şehir aşımız, ekmeğimiz. Bu şehre aşık olduk. Ve şimdi sıra bizde gelecekte  daha iyi bir samsun için mücadele etmek isteyenlere her zaman kapımız ardına kadar açık” diye konuştu.

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 02 Ekim 2020
İmsak 04:20
Güneş 05:50
Öğle 13:42
İkindi 17:49
Akşam 21:25
Yatsı 22:45
Günün Karikatürü Tümü