Tekkeköy Kızılay'dan Kardeşimin Hayali Projesiyle Ağrı’ya Uzanan Gönül Köprüsü

“Kardeşimin Hayali ‘ projesi ile Samsun’un Tekkeköy ilçesinden Ağrı’ya Uzanan gönül birliği hayalleri olan bir çok çocuğun yüreğine dokundu

ETKİNLİK 11.06.2022, 17:55 13.06.2022, 18:15
Tekkeköy Kızılay'dan Kardeşimin Hayali Projesiyle Ağrı’ya Uzanan Gönül Köprüsü

'Kardeşimin Hayali ‘ projesi kapsamında Tekkeköy Kızılay şubesi Ağrı’ya Uzanan gönül köprüsü ile hayalleri olan bir çok çocuğun yüreğine dokunarak bir kez daha mesafenin önemsiz yüreklerin bir olduğunu gösterdi.

45 kişilik bir ekip ile yola koyulan Samsun Tekkeköy Kızılay şubesi esnaf ve işadamlarının ciddi desteği ve Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’ın sponsorluğunda toplanan yardımlar Ağrı'nın Hamur ilçesi Yukarı Deredibi İlköğretim okulunda eğitim gören 164 öğrenciye ulaştırıldı.

Uzun bir yolculuktan sonra köy okuluna ulaşan Kızılay ekibi alkışlarla karşılandı.

Ağrı Kızılay İl başkanı Orhan tatlı ve ekibi Hamur belediye başkanı Cezmi Ergül ,İlçe Milli Eğitim Müdürü Kaya Karakoç Tekkeköy belediye Başkan yardımcısıAydın Karmil, Tekkeköy Kızılay Şube Başkanı Emine Haliloğlu Öğretmenler Okul Müdürleri Müdür yardımcıları Ve öğrenciler katıldı.

Hayalleri birbirinden farklı olan öğrencilerir kimi bisiklet, kimi ayakkabı, kimi top, kimi oyuncak, kimi çanta, kimi tablet, kimi boks eldiveni, kimi robot hayal ederken İki öğrencinin hayali ise Büyük boy Kur’an’ı Kerim oldu.

Yorumlar (0)
19
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 05 Temmuz 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı