TÜYAP 2018 Samsun 4. İnşaat Fuarı Açılıyor

SAMSUN İNŞAAT 4.Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı, TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

TÜYAP 2018 Samsun 4. İnşaat Fuarı Açılıyor

SAMSUN İNŞAAT 4.Yapı TÜYAP Fuarı yöneticileri Fuarın açılışından önce basınla bir araya geldi. Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON), TMMOB Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, TMMOB Mimarlar Odası Samsun Şubesi, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Samsun Şubesi ve KOSGEB’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan SAMSUN İNŞAAT 4.Yapı, Samsun Fuarı 22 - 25 Mart 2018 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Tüyap Samsun Bölge Müdürü Server SEÇER basınla bir araya geldiği toplantıda yaptığı açıklamada, Bu yıl dördüncüsü düzenlenen fuarın geçtiğimiz yıl sektör mensubu 35000' e yakın ilgili ziyaret ettiğini, bu yıl da ülke genelinden, inşaat sektörü ve bağlı sektörlerde faaliyet gösteren, ürün ve hizmet alımı yapacak olan on binlerce ziyaretçinin, Samsun 4. İnşaat Fuarı’ nı ziyaret etmesini, verimli ticari anlaşmalar yapmasını beklediklerini belirterek, Samsun İnşaat Fuarı, mühendis, mimar ve sektörde faaliyet gösteren tüm profesyonellerin her yıl sektörel buluşma adresi olma yolunda hızlı gelişimini sürdürdüğünü ifade etti.

Ticari Fırsatlar Her yıl olduğu gibi İnşaat sektöründeki yenilikleri, profesyonel ziyaretçiler ile buluşturan Samsun İnşaat Fuarı, bu yıl da tek çatı altında 2018’e özel ürün ve hizmetleri, yeni teknolojileri ilgililer ile buluşturacağını belirten Seçer, "Müteahhitler, mühendisler, mimarlar, iç mimarlar, şehir plancıları, sektörde faaliyet gösteren özel şirketlerin yöneticileri, özel ve kamu kurumlarının satın alma yöneticileri fuara gelerek tüm ürünleri inceleme ve proje süreçleri için önemli iş bağlantıları kurma imkanına sahip olacaklardır." dedi. Server Seçer; “Fuarımız; şehirlerimizin alt yapı ve üst yapı ihtiyaçları için gerekli ürün ve ekipmanları içermektedir. 

Bu sebeple Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız tarafından komşu illerin Belediye Başkanları ve İl Özel İdare Genel Sekreterleri açılışımıza davet edilmiştir. Katkılarından dolayı kendisine şükranlarımızı sunarız” ifadelerini kullanarak,  Bu yıl, Tüyap’ın yurt dışı ofisleri aracılığıyla organize edilen, İran, Irak ve Gürcistan' dan 112 iş adamı, fuarda stant açan üretici firmalarımız ile ticari bağlantılar kurmak için Samsun 4.İnşaat Fuarı’na gelecekler."dedi. Samsun 4.İnşaat Fuarı’nda TMMOB İnşaat Mühendisleri, Makina Mühendisleri ve Elektrik Mühendisleri Samsun Şubelerinin desteği ve işbirliği ile hazırlanan paneller ile Bölge ve ülke genelinden panele katılacak mühendis ve mimarlar ile sektör sorunları görüşülecek. 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER