Alaattin Çakıcı Antalya'da Birlik, Beraberlik Mesajlı Verdi!

Antalya'da sevenleriyle bir araya gelen Alaattin Çakıcı , birlik ve beraberlik mesajı vererek, Ailesi ile ilgili sorulan bir soru üzerine “Benim babam da şehit amcamın oğlu da şehit dedem de şehit büyük dedem de şehit ” diyerek cevap verdiğini belirtti.

GÜNCEL 23.08.2020, 21:16
44
Alaattin Çakıcı Antalya'da Birlik, Beraberlik Mesajlı Verdi!

Alaattin Çakıcı Antalya'da sevenleriyle bir araya gelerek, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Alaattin Çakıcı, sevenleriyle bir araya geldiği toplantılarda birlik ve beraberlik mesajları vermeye devam ediyor. Çukurova ziyaretinin ardından Antalyada sevenleriyle buluşan Alaattin Çakıcı, bu süreçte önemli olan Devletin beksı olduğunu söyledi.

Alaattin Çakıcı'nın Basın Danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan Yaptığı Açıklamada, Çakıcı'nın Çukurova Ziyaretinin Ardından Antalya’da sevenleriyle bir araya geldiğini belirterek,  Çakıcı'nın, “Ülkücülerle, MHP kökenlilerle bir arada olmak bizim için şereftir.” dediğini, Ailesi ile ilgili sorulan bir soru üzerine “Benim babam da şehit amcamın oğlu da şehit dedem de şehit büyük dedem de şehit ” diyerek cevap verdiğini belirtti.

Türkiye’nin içinde bulunduğu duruma da değinen Çakıcı “Bu süreçte önemli olan devletin bekası. Sayın Devlet Bahçeli’nin de dediği gibi birlik ve beraberlik içinde olalım.” diyerek birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 07 Mart 2021
İmsak 04:20
Güneş 05:50
Öğle 13:42
İkindi 17:49
Akşam 21:25
Yatsı 22:45