Annelik kelimelerle ifade edilemez'

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, "Bir anneyi anlatmak, onun evladı, ailesi için yaptıklarını dile getirmek, sevgisini, duygularını, fedakarlıklarını kelimelerle ifade etmek mümkün değildir." dedi.

GÜNCEL 10.05.2020, 00:40
Annelik kelimelerle ifade edilemez'

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Anneler Günü nedeniyle mesaj yayımladı.

Annelerin hakkının hiçbir zaman ödenemeyeceğini belirten Yılmaz, 'Anne' diye seslenmenin, sevgisini hissetmenin, o duyguyu yaşamanın tarifinin mümkün olmadığını söyledi.

"Fedakarlık, sevgi, sabır ve güzellik gibi bir çok sıfatı barındıran annelerimizin yüreğindeki sevgi, tüm güzellikleri peşinden getirmektedir." diyen Yılmaz, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Hanım kardeşlerimize gerekli değer verilmeli, yaşamları kolaylaştırılmalı, her türlü imkan sağlanmalıdır. Kadınlarımıza yaşamın her alanında pozitif ayrımcılık sağlanması ise verilen değerin önemli bir göstergesidir. Özellikle kadınların başarılarını gördükçe hepimiz büyük gurur duymaktayız. Dinimizde de annelerimizin, hanım kardeşlerimizin önemine dikkat çekilmiş, bir çok tavsiyede bulunulmuştur. Annelerimizi çok seviyoruz ve tüm anneler bizim için kıymetlidir. Özellikle şehit annelerimizin yeri ise çok farklıdır. Ebediyete intikal etmiş kendi annem ve tüm annelere Allah'tan rahmet diliyorum, mekanları cennet olsun. Bu duygu ve düşünceler doğrultusunda annelerin, anne adaylarının Anneler Günü'nü en içten dileklerimle kutlar, yaşamlarını aileleriyle mutlu, huzur içerisinde geçirmelerini temenni ederim."

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 29 Ocak 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı