ATAKUMDA 9 EL KAOSA KALKTI

CHP İl Başkanı Fatih Türkel, geçtiğimiz hafta içinde yapılan bir toplantıda ‘’CHP li belediyelere çifte standart uygulanıyor, önleri kesilmeye çalışılıyor’’ olduğunu ifade etmişti.

GÜNCEL 17.06.2020, 01:33
19
ATAKUMDA 9 EL KAOSA KALKTI

Amaçın, Atakum Belediyesi'ni güçsüz ve çaresiz bırakmak olduğunu belirten Türkel, Buradan oyun kurmaya çalışanlara sesleniyorum. Atakum Belediye Başkanımızın arkasında babaların alınteri, anaların göz yaşı, CHP'ye oy veren binlerce Atakum'lunun yüreği var. Cemil Deveci'nin arkasında koskoca Cumhuriyet Halk Partisi Örgütü var. Biz başkanımızı  KURDA KUŞA YEM ETMEYİZ" ifadelerini kullanmıştı.

Bu söyleminin ne kadar yerinde olduğu bugün yapılan Atakum Belediyesi Meclis Toplantısında tekrar teyit edilmiş oldu.  AKP grubu Kültür Merkezi ile Gençlik ve Bilim Merkezi projelerine ret oyu vererek CHP li Atakum Belediyesinin topluma faydalı iş yapmasını engellemeye çalıştığını tekrar göstermiş oldu.

Kabul oyu kullanan MHP nin aksine ret oyu kullanan AKPnin, Gençlik ve Bilim konulu bu projeye neden karşı çıktığı anlaşılamadı.

Atakum Belediyesinin kaosa sürüklenmesi için her türlü çabayı gösteren AKP grubunun, bu ve benzeri topluma faydalı projelerin karşısında durmaları kamuoyunun takdir edeceği bir gerçektir.

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 01 Aralık 2020
İmsak 04:20
Güneş 05:50
Öğle 13:42
İkindi 17:49
Akşam 21:25
Yatsı 22:45