Başkan Erdemir; Bahçeli'siz Türkiye Hayalleri Kursaklarında Kalmıştır

MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

GÜNCEL 10.10.2019, 13:15 10.10.2019, 14:03
Başkan Erdemir; Bahçeli'siz Türkiye Hayalleri Kursaklarında Kalmıştır

MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir yaptığı açıklamada MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sağlık durumunu kötüye yoranlara sert çıktı.

MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir yaptığı açıklama şöyle:

Genel Başkanımızın sağlık durumunun gayet iyi olması, Bahçeli'siz bir Türkiye hayali kuranların heveslerini kursaklarında bırakmıştır.Devlet Bahçeli; 15 Temmuz sonrası izlediği politika ile Devletimizin ve Cumhuriyetimizin yeniden yapılandırma çalışmalarına yön vermiş, duruşuyla Türk Devlet geleneğinin ve devlet adamlığının 21. yüzyıldaki en önemli temsilcisi olduğunu çok net bir şekilde ortaya koymuştur.İradesini bizzat Milliyetçi Ülkücü Hareketten, gücünü yüce Türk Milletinden alarak, Devletimizin temellerini sağlam zemine oturtma gayreti içerisinde olan Liderin yokluğunu dört gözle bekleyen ihanet odakları, yarın yine mağlubiyetin kaçınılmaz sonuçlarıyla yüzleşmeye mahkum olacaklardır.
Çünkü; Ülkücülük, Türk Milletinin var olduğu günden bugüne, milletiyle birlikte var olan tarihi bir ruh halidir.
Bu ruhu, Kürşad ile Çin sarayında, Alparslan ile Malazgirt'te, Ertuğrul Gazi ile Söğüt otağında, Fatih ile İstanbul'da, Mustafa Kemal ile Çanakkale'de, Başbuğ Türkeş ile tabutluklarda, Devlet Bahçeli ile yaşam felsefesinde görürsünüz.Bu ruh geçmişteki bir çok vaka da olduğu  gibi, bu günde gerekirse milyonlarca Devlet Bahçeli olup, şer odaklarının karşısına dikilecek kudrettedir. Nifak odaklarının yaymaya çalıştığı fitneye konuşarak kuryelik yapanlar, bu ruhtan yoksun, Dünyayı çay ocaklarında yaptıkları dedikodu edebiyatıyla kurtaracağını sanan zavallılardır. Bu sebeple, Hareketin Lideri Sayın Devlet Bahçeli'ye olan bağlılığımızı ve desteğimizi anlamaları mümkünü olmayan bir durumdur.
Hiçbir dünyevi menfaat veya makamın, Genel Başkanımıza ve Teşkilatlarımıza olan bağlılığımızın önüne geçmesinin imkanı bu güne kadar olmadığı gibi, bugünden sonrada olma ihtimali yoktur. Yüce Yaradan’ın ömür verdiği süre boyunca, yaşamımızı Ülkücü Hareketin Liderinin emrinde, teşkilatların bir neferi olarak sürdürmeye devam edeceğiz.  
Ne mutlu Türk’üm diyene…
İkram Erdemir 
MHP İlkadım İlçe Başkanı
 

Yorumlar (0)
31
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 14 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı