Carvento Lüks Araç Kiralama Hizmetleri ile Tanıştınız mı?

Şehir içinde ve şehir dışında yer alan farklı lokasyonlara hızlı, konforlu ve güvenilir şekilde ulaşmanın en etkili yöntemlerinden biri araç kiralama hizmetlerinden faydalanmaktır.

GÜNCEL 16.09.2022, 17:47
Carvento Lüks Araç Kiralama Hizmetleri ile Tanıştınız mı?

Gerek özel nedenlerle gerek iş nedeniyle gerçekleştirilen şehir içi ve şehir dışı seyahatlerin artması sonucu trafikte geçirilen zaman da artmaktadır. Bu kadar net olan diğer bir gerçek ülkemizde yaşayan herkesin kendine ait bir arabası olmadığıdır. Diğer yandan toplu taşıma imkanlarından yararlanılarak istenilen saatte ve istenilen güzergahta yolculuk yapmak da mümkün değildir. Ayrıca pek çok kişinin bireysel tercihi de toplu taşıma araçlarını kullanmamak yönündedir. Bu etkenlere bağlı olarak hem bireysel hem ticari araç kiralama hizmetlerine gösterilen ilgi artmaktadır.

Araç kiralama sektörünün lider ismi Carvento ticari araç kiralama, hafif ticari araç kiralama, uzun dönem araç kiralama hizmetlerinin yanı sıra lüks araç kiralama hizmeti de verir. Lüks araç kiralama İstanbul ve diğer illerimizde son yıllarda büyük ilgi gören araç kiralama hizmetlerinden biridir. Carvento’nun işletmelere sunduğu hizmetler arasında filo araç kiralama da yer alır. Filo araç kiralama fiyatları İstanbul ve diğer illerimizde farklı etkenlere göre belirlenmekle birlikte kesin olan işletmeler açısından araç satın alımına göre çok daha uygun maliyetli olduğudur.

Siz de güvenilir, hızlı, konforlu ve uygun fiyatlı araç kiralama hizmetlerinden faydalanmak için carvento.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Araç kiralama işlemlerini online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede yalnızca şehir içindeki değil aynı zamanda şehir dışındaki ulaşım gereksinimlerinizi de konforlu ve ekonomik bir şekilde karşılama ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

Konfor ve Ekonomik Fiyatlardan Taviz Vermemek İçin Carvento’yu Seçin

Şehir içinde ve şehir dışında yer alan farklı lokasyonlara hızlı, konforlu ve güvenilir şekilde ulaşmanın en etkili yöntemlerinden biri araç kiralama hizmetlerinden faydalanmaktır. Carvento müşterileri, markanın geniş çeşitliliğe sahip araç filosu içinden kendi ihtiyaçlarına uygun marka ve modellerde üstelik kendi bütçelerine en uygun araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilirler.

Bireysel ve kurumsal ulaşım gereksinimlerinin en güvenilir ve konforlu şekilde karşılanmasının yolu; günlük, kısa dönem ya da uzun dönem araç kiralama hizmetlerinden faydalanmaktır. Ekonomik gelişmeler değerlendirildiğinde araç satın almaya oranla araç kiralama hizmetinden faydalanmanın çok daha uygun maliyetli olduğu açıkça görülebilir.

Araç kiralama hizmeti yerine araç satın almayı tercih eden kişiler ve ticari işletmeler bu amaçla önemli bir nakit sermaye ayırmalıdırlar. Yeterli nakit sermayenin olmadığı durumlarda kredi kullanımı da bir alternatif haline gelebilir. Araç kiralama hizmetini tercih etmek bu zorunluluğu ortadan kaldıran etkili bir seçenektir.

Diğer yandan araç tescil, vekalet ve trafik müşavirliği ücretleri ödenmesi de gerekmez. Araç kiralama hizmeti alan kişiler ve işletmeler kasko sigortası, trafik sigortası ve motorlu taşıtlar vergisi ödemelerini de yapmazlar. Bu avantajlara bağlı olarak araç kiralama hizmeti alan bireyler ve ticari işletmeler yalnızca araçların yakıtını koyarlar. Bunun sonucunda ulaşım ihtiyaçlarını konforlu ve ekonomik bir şekilde karşılama imkanını elde edebilirler.

Araç satın almaktansa kiralamak maliyet açısından bireylere de ticari işletmelere de önemli avantaj sağlar. Araç kiralama maliyetleri satın alım maliyetlerine göre daha uygun olduğundan ticari araç kiralama ve hafif ticari araç kiralama hizmetlerine duyulan gereksinim daha çok artmaktadır. Araç kiralama hizmetinden faydalanmak yalnızca araç satın alma maliyetleri konusunda değil vergi, bakım onarım, sigorta ve benzeri giderlerin karşılanması noktasında da fayda sağlar. Ekstra maliyetler üstlenmeden yalnızca araç kiralama bedeli ve yakıt giderini ödeyerek ulaşım sorununu çözmek isteyen kişiler ve kurumlar için araç kiralama faydalı ve etkili bir çözümdür.

Araç kiralama sektörünün lider ismi Carvento’nun araç filosundaki araçlar en fazla 3 yaşındadır. Farklı segment, marka ve modellerde araçlar yer alır. Carvento müşteri konforu, güvenliği ve memnuniyeti konusunda maksimum özen gösteren bir markadır. Bu kapsamda kiralık araç filosunu müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak araçlarla oluşturur. Tüm müşterilerinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini analiz ettikten sonra Carvento’nun uzman ekibi her müşteri özelinde en uygun çözümleri sunar. Böylece Carvento’nun tüm müşterileri ulaşım ihtiyaçlarının uygun, ekonomi ve kaliteli alternatiflerle karşılanması avantajından faydalanırlar.

Carvento araç kiralama hizmeti almak isteyen müşteriler belirli şartları karşılamalıdır. Bunlar arasında ilk sırada yaş ve ehliyet süresi gelir. Bu kapsamda;

Renault Clio, Fiat Egea, Peugeot 301 gibi B segmenti araç kiralamak isteyenlerin 23 yaş ve 2 yıllık ehliyet,

Ford Focus, Renault Megane gibi C segmenti araç kiralamak isteyenlerin 25 yaş ve 3 yıllık ehliyet,

VW Passat, Audi A6 gibi D ve E segmenti araç kiralamak isteyenlerin 28 yaş ve 5 yıllık ehliyet sahibi olması gerekir.

Uygun fiyat politikasıyla dikkat çeken Carvento müşterilerinin uzun dönem araç kiralama taleplerini daha uygun fiyatlarla karşılar. Carvento araç kiralama fiyatlarına bakım, lastik, trafik sigortası ve kasko genel koşulları çerçevesinde muafiyetli kasko da dahildir. Ayrıca %18 oranındaki KDV bedeli de araç kiralama fiyatının içerisine dahildir. Ek sürücü, bebek koltuğu, navigasyon gibi ek hizmetlerden belirli ücretler karşılığı yararlanmak mümkündür.

Yorumlar (0)
17
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 07 Ekim 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı