Davetiye Zarfı Nasıl Olmalıdır?

GÜNCEL 20.08.2021, 00:14
Davetiye Zarfı Nasıl Olmalıdır?

Davetiye zarfı, en az davetiyeler kadar önemlidir. Davetiye zarfının çekici ve şık görünmesi, davetiyenin akılda kalmasını sağlar. Bu yazımızda davetiye zarflarının nasıl olması gerektiğini ele aldık.

Davetiye Zarfı Ölçüleri Nasıl Olmalı?

Genel olarak büyük dikdörtgen davetiye zarfları 16x23 cm. boyutunda, küçük dikdörtgen davetiye zarfları 13x18 cm. boyutunda, kare davetiye zarfları ise 18x18 cm. boyutunda olmalıdır.

Renkli Zarf Modelleri

Düğün davetiyesi postalama görgü kuralları, biraz pratik yaptıktan sonra kolayca öğrenilen bir sanattır. Tüm davetiye kartlarınızın doğru gönderilmesi önemlidir. Düğün davetiyenizi sözcükleri yukarı bakacak şekilde düz bir yüzeye koyun. Resepsiyon kartınızı (varsa) ayrıca yazı tarafı yukarı gelecek şekilde davetin üzerine yerleştirin. Ardından, yanıtınızı veya LCV kartınızı, düğün davetiyelerinin üzerine yerleştirin. Yanıt kısmının zarf kapağında olması önemlidir. Bir iç zarfınız varsa, davetiye takımını içine yerleştirin. İç zarfı, dış zarfın içine yerleştirin. İç zarfın ön tarafı size bakmalıdır. Zarfa adres yazın ve doğru posta ücretini uygulayın. Renkli davetiye modelleri seçerken renk şemasına ve renk uyumlarına dikkat etmelisiniz. Davetiye ve davetiye zarflarını seçerken ve satın alırken birbirine uygun renk ikililerini dikkate almanız gerekir. Davetiye ve davetiye zarfları seçerken altın rengi ile beyaz, altın rengi ve siyah, yeşil ve siyah, gümüş rengi ile beyaz, gümüş rengi ve turkuaz, altın rengi ile mor, siyah ve beyaz, mürdüm rengi ve altın rengi, kırmızı ile siyah, lavanta rengi ve pudra rengi ve bordo ile siyah gibi renk ikililerini kullanabilirsiniz.

Davetiye Zarfı Kraft

Kraft davetiye zarfları ve kraft davetiyeler çok zarif, çekici ve minimalist görünüyor. Kraft davetiye zarfları, diğer kağıt üretim yöntemleri gibi, ahşabın odun hamuruna kimyasal olarak dönüştürülmesini içeren kraft işlemi kullanılarak yapılır. Bu durum kraft kağıdının doğal ve sade görünmesini sağlar. Ayrıca kraft zarflar geri dönüştürülebilir özelliklere sahip olduğu için çevre dostu ürünlerdir.

Toptan Davetiye Zarfı

Toptan davetiyeler ve davetiye zarfları satın almak için Mira Davetiye internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Yüzlerce farklı model, şekil, renk ve boyutta davetiye ve davetiye zarflarından dilediğinizi seçebilirsiniz. Site: https://www.miradavetiye.com/ Instagram: https://www.instagram.com/miradavetiye/

Yorumlar (0)
25
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 05 Temmuz 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı