Deva Partisi Konya İl Başkanı Seyit Karaca Kimdir?

Dr. Seyit Karaca DEVA Partisi Konya İl Başkanı olarak açıklandı. Karaca DEVA Partisi Konya İl Başkanı olarak DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’dan kurucu il başkanlığı için yetki belgesini aldı. Şimdi vatandaşlar merak ediyor, Seyit Karaca kimdir, nerelidir, ne iş yapar?

GÜNCEL 24.06.2020, 18:24
31
Deva Partisi Konya İl Başkanı Seyit Karaca Kimdir?

DEVA Partisi’nin ilk il başkanı Konya’dan oldu. Dr. Seyit Karaca DEVA Partisi Konya İl Başkanı olarak DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’dan kurucu il başkanlığı için yetki belgesini alarak görevine başladı.

DEVA PARTİSİ KONYA İL KURUCU HEYETİ

  • Dr. Seyit Karaca
  • Tuğba Tuncer Atar,
  • Sefa Çoşkun
  • Hasan Hüseyin Topçu

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Konya İl Başkanı olarak seçilen Dr. Seyit Karaca’ya ve kurucu heyete görevlerinde başarılar diledi.

Seyit Karaca kimdir?

DEVA Partisi Konya İl Başkanı olarak Genel Başkan Ali Babacan tarafından atanan Dr. Seyit Karaca, 1965 yılında Konya’da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Konya’da tamamlayan Karaca, Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. İyi derece İngilizce ve Arapça bilen Karaca,  1990-1992 yılları arasında Batman’da mecburi hizmetini tamamlayarak, memuriyet hayatına devam etti. 16 yıllık memuriyet hayatı ile eş zamanlı olarak özel sektörde, farklı kurumlarda kurucu ortaklık ve yöneticilik görevlerinde bulunan Seyit Karaca, Konya Tabip Odası Üyeliği, Sağlık Vakfı Konya Şube Üyeliği olmak üzere çok farklı sivil toplum örgütlerinde aktif olarak bulundu..

Konya Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği ve Meclis Başkanlığı da yapan Karaca, Hâlen TOBB Türkiye Sağlık Hizmetleri Meclis Başkanlığı ve ikinci dönem Konya Tabip Odası Başkanlığı ve TÜSEB Bilim Kurulu Üyeliği devam etmektedir. Dr. Seyit Karaca Evli ve dört çocuk babasıdır.

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 01 Aralık 2020
İmsak 04:20
Güneş 05:50
Öğle 13:42
İkindi 17:49
Akşam 21:25
Yatsı 22:45