EN İYİ MENEMENİ BEN YAPARIM!

Özel Samsun Atakent Anadolu Lisesi "Kültürel Değerleri Yaşatma" projesinde yöresel tatlarımızdan olan "En iyi menemeni ben yaparım" yarışması düzenledi.

GÜNCEL 28.10.2019, 12:44 28.10.2019, 13:48
EN İYİ MENEMENİ BEN YAPARIM!

"Kültürel Değerleri Yaşatma" projesinde Özel Samsun Atakent Anadolu Lisesinde renkli görünümler yaşandı. Etkinlikte öğrencilerin performansı takdir topladı.

Eğitim ve öğretimde "Yaşa-Dokun-Keşfet" sloganı ile yola çıkan Samsun Atakent Eğitim Kurumları Yönetiminden yapılan açıklamada "geleneksel eğitimin yanında bu tarz etkinlikler de önemlidir. Akademik başarı şarttır, ancak akademik başarı da tek başına yeterli değildir.

Gençlerimizin toplumda kendine güvenen, değerlerinin farkında olan, dayanışmanın ve paylaşmanın önemini bilen ve kavrayan nitelikli bireyler olarak yetiştirilmesi için her türlü imkanın sağlanması gerektiğini biliyoruz.

Bu tür etkinler eğitime bakış açımızın bir parçasıdır.

Mutlu, geleceğe güvenle bakan, mili değer yargılarını, kültürünü yaşatmayı esas alan bir gençlik tüm çabamız elbette. Daha güzel günlere ve başarılara evlatlarımızla yürüyeceğiz.  Toplumsal faaliyetlerin ve projenin sıkı takipçisiyiz.

Unutulmamalıdır ki Eğitim sınırsızdır ve sürekli keşfedilmek ve yenilenmek ister ”denildi.

Yorumlar (0)
29
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 08 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı