Gömeç yeniden TÜGİK’te

Samsun’a katma değer sağlayacağız

GÜNCEL 18.12.2018, 13:08 18.12.2018, 13:28
79
Gömeç yeniden TÜGİK’te

TÜGİK 9. Dönem Yönetim Kurulu toplantısında yeniden Yönetim Kurulu Üyesi seçilen SAMGİAD Başkanı Savaş Gömeç, bu görevle Samsun’a ve bölgeye çok ciddi katma değer katacak çalışmalar getireceğini söyledi.

Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonunun 9. Dönem Yönetim Kurulu toplantısı Genel Başkan Erkan Güral başkanlığında gerçekleştirildi. Görev dağılımın yapıldığı toplantıda, çalışma planı ve hazırlıkları devam eden TÜGİK İş Zirvesi, 2019 programının detayları da masaya yatırıldı. Yeni dönemde de yönetim kurulu üyeliğine seçilen Samsun Genç İşadamları Derneği (SAMGİAD) Başkanı Savaş Gömeç, TÜGİK’te yeniden görev almanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

SAMSUN’U TEMSİL EDİYORUM

TÜGİK’te Samsun ve bölgeyi temsil ettiğini kaydeden Gömeç, “TÜGİK 9 bin üyesi ile 72 derneği ile Türkiye için çok önemli bir konfederasyon. Bu nedenle Samsun ve bölgemizi temsilen TÜGİK yönetim kurulunda tekrar önemli bir görev almanın mutluluğunu yaşıyorum. Karadeniz Bölgesi’nde bayrağı taşıyan Samsun GİAD olarak, Bafra GiAD, Terme GİAD ve diğer bölge dernekleri ile birlik ve beraberlik içeresinde hareket ediyor olmamız konfederasyonumuzun çatısında tercih edilmememizi ve önemli işlerde görev almamızı sağlıyor. Yönetim kurulu üyesi olarak konfederasyonun çatısında gerçekleşen organizasyon ve çalışmalara eksiksiz bir şekilde katılım sağlama konusunda çok efor sarf ediyorum. Samsun ve bölgemiz için çok çalışıyorum. Özellikle de TÜGİK İŞ Geliştirme ve Üyeler Arası Ticaret Platformu Komisyonunu yönetecek Yönetim Kurulu üyesi olarak, bölgemize ve ilimize çok ciddi katma değer katacak çalışmalar getireceğiz. Beni bu önemli göreve layık gören TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral ve yönetim kurulu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Dilek Öztürk 

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 28 Eylül 2020
İmsak 04:20
Güneş 05:50
Öğle 13:42
İkindi 17:49
Akşam 21:25
Yatsı 22:45
Günün Karikatürü Tümü