Nurettin Tuğrul Kimdir?

Nurettin Tuğrul kimdir, nerelidir ve ne iş yapmaktadır. İsmi merak edilen Nurettin Tuğrul, aslen nerelidir?

GÜNCEL 10.11.2022, 01:05 10.11.2022, 23:07
Nurettin Tuğrul Kimdir?

Nurettin Tuğrul'un aslen nereli olduğu merak edilmektedir. Nurettin Tuğrul kimdir, hangi okullarda okumuştur merak ediliyor.

Nurettin Tuğrul kimdir?

1968 Erzurum Oltu ilçesinde doğan Nurettin Tuğrul, İlköğretim ve orta öğretimini memleketi olan Erzurum’un Oltu İlçesinde tamamladı. Tuğrul, Lise çağına geldiğinde Ankara’da bulunan Halasının yanına giderek eğitimine Ankara Gazi Lisesi’inde devam etti. Ankara üniversitesi hukuk fakültesinden 1993 tarihinde mezun olan Nurettin Tuğrul, 1999 yılında ise Erciyes üniversitesi makine mühendislik fakültesinden mezun olmuştur.

Nurettin Tuğrul, Ankara Hukuk Fakültesinden Mezun Olmasının Akabinde Hakim savcı stajyerliğini Erzurum ağır ceza merkezinde yapmıştır. Askerlik görevini 243 dönem yedek subay olarak Tunceli Pülümür’de tamamlayan Nurettin Tuğrul, Hakimlik Görevini Kayseri- Elazığ, Çorum, Kargı , Hatay ,Reyhanlı, Denizli ,Ankara, Bandırma ve Bursa yapmıştır. Halen Bursa hakimi olarak görev yapan Yazar ve Hakim olan Nurettin Tuğrul, Büşra ve Ömer Faruk adında iki çocuğu vardır.

Yazar ve Hakim Nurettin Tuğrul Mercek gazetesinde makaleleriyle okucularıyla buluşacak. Yazarın Makalelerine Mercek Gazetesinde ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 29 Ocak 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı