Onlar da 'Çözüm BTP'de' dedi

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) halktan ilgi görmeye devam ediyor. Antalya'nın Manavgat ilçesinde BTP'ye önemli katılımlar gerçekleşti. İlçenin önde gelen siyasetçileri, STK yöneticileri ve iş adamları eski partilerinden istifa ederek BTP'ye katıldı.

GÜNCEL 24.02.2021, 00:40
Onlar da 'Çözüm BTP'de' dedi

Önemli isimler katıldı

CHP eski ilçe delegesi Cemal Köse, Manavgat eski Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Aziz Günyeli, Manavgat eski Atatürkçü Düşünce Derneği başkanı Burak Şen, Manavgat Saraçlı Mahallesi eski muhtarı Ömer Sarıdemir, iş adamı Mehmet Çelik Bağımsız Türkiye Partisi saflarına katılan isimlerden bazılarıydı.
Yakalarına BTP rozeti takan bu isimler Türkiye'nin ihtiyacı olan projelerin bu partide olduğunu gördükleri için BTP'ye katıldıklarını ifade etti.

"BTP çözümü üreten tek partidir"

Konuyla ilgili açıklama yapan BTP Antalya Teşkilat Başkanı Ahmet Yitmez, " Üye kampanyamız devam ediyor. Halkımızın gösterdiği ilgiden memnunuz. BTP ekonomiden siyasete kadar Türkiye'nin kronik sorunlarına çözümü olan tek siyasi partidir. Genel Başkanımız Hüseyin Baş'ın liderliğinde ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
13
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 26 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı