Projemizin ilk durağı Salıpazarı

‘Minikler Üşemesin’ projesinde ilk durak Salıpazarı Konakören İlkokulu – Ortaokulu

Projemizin ilk durağı Salıpazarı

Sevdamız Samsun Platformu’nun, ‘Minikler Üşemesin’ projesinde ilk durağı Salıpazarı Konakören İlkokulu – Ortaokulu oldu.

Platform Başkanı Nuri Seven ve yönetim kurulu üyeleri, okulu ziyaret ederek eğitim gören öğrencileri atkı ve bere hediye etti.

Programa Salıpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Savaş da katıldı. Platform Başkanı Nuri Seven, “Sevdamız Samsun Platformu olarak projemizin ilk ziyaretini gerçekleştirdik.

Geleceğimiz olan çocuklarımıza atkılarımızı ve berelerini hediye ettik. Ülkemizin ve Samsun’umuzun gelişmesi için, geleceğimiz için çocuklarımızın önemi çok büyük. Hepsinin sağlıklı ve topluma faydalı bireyler olması için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini düşünüyorum” diye konuştu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Savaş ve Okul Müdürü Altan Saraç, Sevdamız Samsun Platformu’na hediyeler ve ziyaretten dolayı teşekkür ettiler.

Okul ziyaretinin ardından Sevdamız Samsun Platformu yönetim kurulu, Salıpazarı Kaymakamı Ali Osman Bulat’ı ziyaret etti.

Kaymakam Bulat’ın makamında gerçekleşen ziyarette Platform Başkanı Nuri Seven, yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Kaymakam Bulat, güzel bir platform olduğunu belirterek, yaptıkları çalışmalarda başarı diledi.

Platform üyelerinin ilçedeki son durağı ise Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül’ün makamı oldu. Başkan Akgül’e, platform hakkında bilgi verilerek, yerel seçimlerde başarı dilendi.
 

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 14:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER