Rusya Nakliye Hizmetleri

Ülkemiz genel olarak; Akdeniz illerinden narenciye, turunçgil, domates; Ege illerinden üzüm ve şeftali gibi meyve ve sebzeleri Rusya’ya ihraç etmektedir.

GÜNCEL 22.02.2022, 18:02
Rusya Nakliye Hizmetleri

Rusya nakliye kapsamında, Saygınlar Nakliyat olarak Türkiye-Rusya arasında gerçekleşen yoğun ithalat ve ihracatın gerektirdiği her türlü taşıma işini uzun yıllardan beri profesyonel bir şekilde üstlenmekteyiz. Firmamızın sahip olduğu geniş araç filosu son teknolojik gelişmelerle güncellenmiştir. Tüm bu özverimiz ve yeniliklere değer veren özelliğimiz sayesinde kaliteli bir lojistik hizmeti vermekteyiz.

Ayrıca firmamız en ekonomik şekilde Rusya nakliye ile havayolu, denizyolu, karayolu, demiryolu gibi ulaşım yolları ile anlaşma sağlanan malın nakliyesini gerçekleştirmektedir. Bu anlamda aldığımız işleri daima başarıyla tamamlayarak müşterilerimizin de memnuniyetini kazandık.

Sizlerde hizmet kalitesini kanıtlamış bizim gibi güvenilir, sigortalı çalışan bir firma ile iş birliği yapmak isterseniz iletişim bilgilerinden bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.   

Rusya parsiyel nakliye 

Rusya parsiyel nakliye alanında, ülkemiz Rusya’ya çoğu zaman meyve ve kuruyemiş, makina ve mekanik parçalar, plastik ürünler ve otomotiv ihraç etmekteyiz. Ayrıca matbaa ve kırtasiye ürünleri, çeşitli yağlar, gübre çeşitleri ve kereste gibi malzemeleri de Rusya’dan ithal etmekteyiz.

Bu tarz nakliye aracını tamamıyla doldurmayacak şekilde olan yükleriniz içinde bize ulaşabilir ve bu ihtiyacınızın karşılanmasını talep edebilirsiniz.

Firmamız yüklerinizi ayırt etmeden ona uygun araçla mutlaka nakliyesini gerçekleştirir. Aynı lokasyon üzerinde olan birkaç firmanın yükünü tek araç ile daha düşük maliyetlerle taşımaktayız. Bu anlamda parça, bütün, az, çok demeden firmamıza tüm nakliye ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Rusya frigo nakliye

Rusya frigo nakliye kapsamında, ülkemiz Rusya’ya yaş sebze ve meyve ihracatı gerçekleştirmektedir. Ülkemiz; Akdeniz illerinden narenciye, turunçgil, domates; Ege illerinden üzüm ve şeftali gibi meyve ve sebzeleri Rusya’ya ihraç etmektedir.

Tüm bu sebze ve meyvelerin bir taşınma protokolü vardır. Mutlaka frigo araçlarla nakliyesi gerçekleştirilmelidir. Belli soğukluk derecesinde taşınması gereken bu gibi ürünler için ısı takip cihazlı frigo araçlarımız mevcuttur.

Uzman personellerimiz ve deneyimli şoförlerimiz ile hiçbir mala zarar gelmeden en kısa sürede nakliyesi sağlanır. Hassas davranılması gereken ve büyük özen isteyen frigo nakliye türü için firmamıza sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Çünkü bizlerin ana hedefi kar etmekten çok müşterilerimizden uzun vadede memnuniyet kazanmaktadır. Sizlerde bizim gibi özverili bir nakliye firması ile çalışmak isterseniz bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Rusya nakliye fiyatları

Rusya nakliye fiyatları kapsamında, Saygınlar Nakliyat firması olarak uluslararası nakliye hizmetinde çığır açmaktayız. Sektörde adımızı en üst sıralara sizlerden aldığımız memnuniyet sayesinde taşıdık. Firmamız her türlü parsiyel, frigo, navlun gibi nakliye türlerinin tamamı sizlere sunmaktadır. Özverili ekibimiz, son teknoloji araçlarımız, ısı takip cihazlarımız ve uydu takip sistemiz ile çok güvenilir bir nakliye hizmeti vermekteyiz.

Daima müşterilerimizi nakliye işinin her aşaması konusunda bilgilendirmekteyiz. Ayrıca tüm yükleme, depolama, gümrükleme ve boşaltma süreçlerini de çok kaliteli bir şekilde yürütmekteyiz. 2022 nakliye fiyatları için firmamızdan fiyat listesi talep edebilirsiniz. En ekonomik nakliye hizmetinin firmamız tarafından verdiğini temin ederiz. Lütfen bu konuda bizlere güvenin.

https://www.sayginlarnakliyat.com/rusya-nakliye Rusya Nakliye Hizmetleri için detayları bilgiye linkten ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (0)
21
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 29 Eylül 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı