Tekneyle Boğaz Turu Yapılmadan İstanbul’un Tadı Çıkarılmaz

Gerek tarihsel mirası gerek kültürel dokusuyla İstanbul bir kez görenlerin tekrar gelmeye can atacağı bir şehir.

GÜNCEL 22.10.2020, 18:23
Tekneyle Boğaz Turu Yapılmadan İstanbul’un Tadı Çıkarılmaz

Ülkemizin ve dünyanın en büyük metropollerinden İstanbul tekne kiralama sektörünün de can damarı konumunda. Birçok sektörün birçok yaşam alanın içinde görüldüğü İstanbul’da tekne kiralama daha çok boğaz turları bağlamında yaygın. Boğazın mavi sularında ilerlerken her metrekaresi kültürel miras niteliğindeki bu şehri boğazdan seyre daldığınızda tüm planlarınızı unutabilir hayatınıza kısa bir mola sığdırıp tazelenebilirsiniz. A’dan Z’ye kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Uluçay Yatçılık alanında liderlik bayrağını her geçen gün rakipleriyle arasını açarak taşıyor. Lüks konaklama hizmeti de vermesiyle ilgi odağı olan bu firma sizi memnun edeceğinden şüphe duymuyor. Lüks konaklamanın saymakla bitmeyen avantajları arasında beş yıldızlı otel konforu ve usta aşçıların ellerinden çıkan parmak ısırtan lezzetler bulunuyor. Deneyerek görmenizi tavsiye ederiz. Tekne Kiralama İstanbul ilinde söz konusu firma farkıyla artık çok daha kolay ve güvenilir. Sizin yapmanız gereken bu ayrıcalıklı evrene Uluçay Yatçılık rehberliğinde adım atmak. Ancak böylelikle dilediğiniz ve hak ettiğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Gerek tarihsel mirası gerek kültürel dokusuyla İstanbul bir kez görenlerin tekrar gelmeye can atacağı bir şehir. Ancak bu şehri hakkıyla keşfetmek için boğazı ve önemli kıyıları görmelisiniz. Bunun yolu da düzenlenen boğaz turlarından geçmekte. Ortaköy, Kabataş, Beşiktaş, Avcılar, Arnavutköy, Üsküdar gibi noktalardan başlama imkanıyla boğazda büyülenerek geçireceğiniz saatleriniz olacak. Doğru firmayla çalışırsanız ise bu zevk bir kat daha artacaktır. Duraklarda inerek şehrin tarihi turistik yerlerini deneyimleyebilir, ardından boğaz turunuza devam edebilirsiniz. Bunu kendinize özel olarak kiralamış olduğunuz teknenizde İstanbul’un her köşesini bilen rehberler aracılığıyla da yapabilirsiniz. Mavi sular lüks teknenizle size kaliteli bir seyahat için yeterince uygun.

Adalar İstanbul’un İncileridir

Boğazda turlarken bir alternatif olarak da adalar turu yaparak bu şehri keşfinize yeni bir halka ekleyebilirsiniz. Şehrin kıyıları size yetmediyse adaları da keşfederek kaliteli zaman kavramını farklı bir boyuta getirebilirsiniz. Tekne kiralama İstanbul ilinde daha önce hiç olmadığı kadar kolay. Sizin yapmanız gereken bu ayrıcalıklı dünyaya doğru rehberlik alabileceğiniz bir firmayla girmek. Uluçay Yatçılık deneyimine ve uzman ekibine yat konusunda güveniyor. Sizin için bloglarında kapsamlı bir veri tabanını hazır tutuyorlar. Size düşen bu siteye güvenip arkanıza yaslanmak. Ardından kiralayacağınız tekneyi aramaya koyulmak.

Mehtaba Tanıklık Edin!

Boğazda tur yaparken özellikle mehtaba dikkat etmelisiniz. Yakamozlu dalgaların bir çarşaf gibi boğaza serildiği mehtaplı gecelerde sevgilinizle boğazın tadını çıkarabilirsiniz. Boğazın en güzel halinin bu geceler olduğunu belirtmemize gerek yok sanırım. Ayrıca bu gecelerde sadece tur kapsamında değil kendi özel gezi planınızla da geziye çıkabilir ve bu eşsiz şehrin en özel manzaralarından birinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Kutlama geceleri de bu kiralama tercihinin konusunu oluşturuyor. Sadece manzara için kiralanabileceği gibi tekneler manzaraya karşı vakit geçirmek için de kiralanabilir. Bahsettiğimiz gibi tekneler kiralama konusu olunca alternatifler tükenmiyor ve tekneler her organizasyonla uyumlu olabiliyor. Kutlamanın konusunu her şey oluşturabilir. Yeni almış olduğunuz terfi, yeni bir aile kuruyor oluşunuz ya da arzu ettiğiniz her sebep için kutlama yapabilirsiniz. Eminiz ki tekneler tüm bu kutlama sebeplerine çok yakışacak.

Bahsettiğimiz tüm etkinlikler değerleri bakımından kaliteli ve alanında yetkin bir firmayı gerekli kılıyor. Arzu ettiğiniz niteliklerde donanıma sahip ve sizi yarı yolda bırakmayacak Uluçay Yatçılık’a hemen ulaşın!

Yorumlar (0)
23
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 01 Ağustos 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı