Haluk Gürel Kimdir, Nerelidir?

Haluk Gürel Kimdir, Nerelidir?

Haluk Gürel, Uzun yıllar hayatını Türkiyede sürdürdü. Haluk Gürel, Özellikle Covid- 19 Pandemi döneminde yaptığı yardımlarla gündeme geldi. Hayatı, yaşantısı ve kim olduğu merak edilen Halik Gürel ne iş yapmaktadır?

Ünlü iş adamı Haluk Gürel aslen Siirt’lidir. 1996 yılının Ocak ayında dünyaya gelmiştir, burcu ise oğlak’tır. Arapça, İngilizce,Türkçe bilmektedir.Hobi olarak hafta sonları golf oynadığı gözlemlenmiştir.Gece hayatına da düşkünlüğü ile bilinen Haluk Gürel . 3 Nesildir  Pırlanta ve Kuyumculuk sektöründe faaliyet göstermektedir.

Türkiyede bulunması ve zor nadide pırlanta parçalarını türkiyeye getiren Gürel ailesi sosyal yaşantılarıylada dikkat çekiyor. Bir kez  sahip olduktan sonra Lüks ihtiyaca dönüşür. Evet Haluk Gürelin lüks zevklerini bu sözlerle anlatabiliriz. Garajında kendine ait ‘White car collection’ Beyaz araba koleksiyonu olduğu bilinmektedir bunun yanı sıra pahalı kıyafetleri ile sürekli gündeme gelen Haluk Gürel giyim tarzına da önem göstermektedir. Ayrıca bir çok öğrenciye burs veren Haluk Gürel, düzenli olarak erzak ve maddi yardımda bulunmaktadır. Özellikle Covid- 19 Pandemi döneminde yaptığı yardımlarla gündeme gelmiştir.

30
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 08 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı