banner178

Kurumsal Yılbaşı Hediyeleri İle Marka İmajınızı Güçlendirin

KADIN 01.11.2022, 10:40
Kurumsal Yılbaşı Hediyeleri İle Marka İmajınızı Güçlendirin

2022’nin sonlarına doğru yaklaşırken yılbaşı hediyeleri yalnızca kişilerin değil pek çok işletmenin de gündemini meşgul etmeye başladı. Yılbaşı şirketler açısından da çok özel bir dönemdir. Güzellikler getirmesi ümit edilen yeni bir yıla adım atarken şirketlet personellerini de müşterilerini de mutlu etmek isterler. Bunun için en iyi yöntem kurumsal yılbaşı hediyeleri, kurumsal yılbaşı hediyeleri almak için en iyi adres ise 1 Yaşam Kutusu’dur.

Kurumsal hayat son derece yoğun ve yorucu bir rekabete sahne olmaktadır. Bu nedenle şirketler müşteri sadakati kadar çalışanlarında bir kurum aidiyeti geliştirmeye de önem verirler. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki maddi olarak memnun olan çalışanların, çalıştıkları şirkette kendilerine değer verildiğini hissetmedikleri takdirde işten ayrılma olasılıkları arıtıyor. Hâl böyle olunca kurumsal şirketler için personeline kendisini değerli hissettirme, kurum kültürü ve kurum aidiyeti oluşturma son derece önemli konular haline gelmeye başlıyor.

Bunun en iyi yolu yılbaşı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, Babalar Günü ve farklı özel günlerde kurumsal hediyeler ile personele değerli olduğunu hissettirmekten geçiyor. Siz de kurumsal yılbaşı hediyeleri ve diğer kurumsal hediye ihtiyaçlarınız için 1 Yaşam Kutusu ile iletişime geçin, yaptığınız tercihlerin çalışanlarınızın kuruma bağlılığını artırma konusundaki katkılarından hemen faydalanmaya başlayın.

Bunun için tek yapmanız gereken 1 Yaşam Kutusu ile iletişime geçmek. Böylece çalışanlarınız, müşterileriniz ve iş ortaklarınız için en iyi hediyeleri seçme ve sunma avantajını elde edebilirsiniz. 1 Yaşam Kutusu bu amaçla tüm siparişlerinizi titizlikle hazırlayarak teslim eder. Pek çok özelleştirilebilir ürünle hazırlanan küçük hediye taleplerinden büyük hacimli siparişlere kadar kurumsal yılbaşı hediyesi başta olmak üzere tüm kurumsal hediye ihtiyaçlarınızı 1 Yaşam Kutusu’ndan karşılayabilirsiniz.

Tasarlanabilir Ürünler İçin 1 Yaşam Kutusu Alternatifleriyle Tanıştınız mı?

Hepimiz biliyoruz ki günümüzde işletmelerin marka kimliğini en doğru ve etkili şekilde aktarabilmesi için kullanılabilecek ürünlerin başında baskılı ürünler geliyor. Bu doğrultuda siz de marka kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak baskılı ürünleri tercih edebilirsiniz. Logonuzla birlikte günlük yaşamda sık kullanılacak işlevsel ürünler ile çalışanlarınıza değer verdiğinizi hissettirir ve yeni yılda da hayatlarının bir parçası olmanın sizi ne kadar mutlu edeceğini gösterebilirsiniz. 1 Yaşam Kutusu’nun deneyimli ekibiyle birlikte en iyi ürünleri oluşturarak hem çalışanlarınızı mutlu edebilir hem de marka kimliğinizi doğru bir şekilde yansıtma avantajından faydalanabilirsiniz.

Kurumsal yılbaşı hediyesi seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli konu, seçtiğiniz hediyenin şirketinizin ruhunu yansıtacak olmasıdır. Bunun yanı sıra çalışanlarınızın, müşterilerinizin ya da iş ortaklarınızın ihtiyaçlarına yanıt verebilecek ürünler seçmek de son derece önemlidir.

Rastgele seçilmiş, üzerinde düşünülmediği ve özen verilmediği belli olan hediyeler kişileri mutlu etmekten çok kendilerini değersiz hissetmelerine neden olacaktır. Bu noktada kurumsal hediyeler konusunda uzmanlığıyla ön plana çıkan 1 Yaşam Kutusu ile çalışmak size doğru seçimleri yapma konusunda yardımcı olacak, istenmeyen sonuçlarla karşı karşıya kalmanızı önleyecektir.

Neden 1 Yaşam Kutusu?

1 Yaşam Kutusu hem sizin hem de çalışanlarınızın, müşterilerinizin ve iş ortaklarınızın mutluluğu için esnek, kaliteli ve şık çözümler sunar. Hazır hediye kutularının yanı sıra 1 Yaşam Kutusu’nun geniş ürün portföyünden seçilen ürünlerle kurumsal yılbaşı hediyelerinin kişiselleştirilmesi mümkündür. Bunun yanı sıra 1 Yaşam Kutusu müşterilerinden gelen taleplere göre ürün portföyünü genişletmektedir. Bu sayede beğenilen hediyeler markanıza en uygun hale getirilmekte, çalışanlarınıza, müşterilerinize ve iş ortaklarınıza sunulmaktadır.

Kurumsal yılbaşı hediyesi ihtiyacınız ister onlarca ister binlerce olsun 1 Yaşam Kutusu her durumda sizlere en kaliteli hizmeti vermeye hazırdır. Hazır hediye kutularının yanı sıra sizin beğenilerinizi ve isteklerinizi en net şekilde anlar, özel hediye çözümleri sunar. Farklı projeler yaratma konusundaki hiç eksilmeyen heyecanı sayesinde 1 Yaşam Kutusu sizlere hızlı geri dönüşler yaparak aklınızdaki her soruya yüzünüzde gülümseme oluşturacak bir çözümle gelir.

1 Yaşam Kutusu farklı tasarımlar yapmaya uygun pek çok ürünle ve farklı bütçelerle sayısız alternatif sunar. Kurumsal yılbaşı hediyesi talebinizin ve bütçenizin az ya da çok olması fark etmeksizin 1 Yaşam Kutusu her müşterisine yüksek kalitede hizmet verir. Bu anlayış sayesinde yalnızca hediyelerin verileceği çalışanlarınız, müşterileriniz ya da iş ortaklarınız mutlu olmakla kalmaz. Siz de zaman zaman çok zorlu olabilen hediye seçim sürecinin 1 Yaşam Kutusu uzmanlığıyla farklı ve keyifli bir deneyim haline gelmesinin ayrıcalığını yaşarsınız.

1 Yaşam Kutusu hediyelerinizi tam olarak sizin belirttiğiniz şekilde paketler, dilediğiniz tasarımlarla süslenen not kartlarını kutuların içerisine ekler. Sizlerin yaptığı yönlendirmeler sayesinde teslimat sürecini dinamik bir şekilde sonuçlandırır.

Tüm siparişlerinizi en özel şekilde hazırlayan ve en mükemmel şekilde teslim eden 1 Yaşam Kutusu bu sayede markanıza değer katar. İş takibinizi eksiksiz yaparak marka kimliğinize en az sizin kadar özen gösterir. Ayrıca ürünleri önceden satın alır ve daha sonra gönderimini yapmak isterseniz bu durumda da 1 Yaşam Kutusu sizlere destek olacaktır. Bunun için 1 Yaşam Kutusu sizler için hazırladığı hediye kutularını istediğiniz tarihe kadar özenle saklamaktadır. Ayrıca sitemizde yayınlanan, kurumsal hediye kutusu nasıl olmalı içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 28 Kasım 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı