Saç Tasarımında Tek Adres

KADIN 11.03.2020, 22:48
Saç Tasarımında Tek Adres

Sektöre adım attığı andan itibaren başarılı bir grafik ile hareket eden Sedat Biga ve ekibi güzelliğin ana kaynağı olan saçları kesim, boya, şekil ile sanata dönüştürmekte öncüdür. Kuaförlük mesleğinin tek lideri olan Sedat Biga saç kaynak alanında da uzman olup saç kaynaklarında uyguladığı mikro keratin ve medikal kaynak yöntemlerini Türkiye'de uygulamaya geçirmiştir.

Hizmetler

Kuaförlük alanında sunduğu farklı hizmetlerle adından bahsettiren Biga kaynak saç, boyama, kesim, renklendirme alanlarında arge çalışmaları yaparak yenilikçi bir tasarım ustasıdır. Tüm personeli ile kuaförlük hizmetinde sınır tanımayan Sedat Biga bu alanlarda gösterdiği başarıları ile uluslararası sertifikalara da sahiptir. Deneyimlerini paylaşmayı seven Sedat Biga bilgilerini yeni kuşaklara aktaracak kadar da hoş görülüdür.

saç kaynak  Modern tasarım kuaför salonunda hijyen kuralları çerçevesinde müşterilerini memnuniyetle karşılayan ve memnuniyetle uğurlayan Sedat Biga sektörde ünlü kişilere verdiği hizmetleri ile de bilinmektedir. Pek çok yurt içi ve yurt dışı organizasyonlarda kuaförlük hizmeti ile diğer sektörlere destek olan Biga'nın çalışmalarını sosyal medya adreslerinden takip edebilirsiniz.

Güzelliğin Kaynağı

saç kaynak  Saçlar konusunda bir uzman olan Sedat Biga İstanbul ili Ümraniye ilçesinde hizmetlerini haftanın her günü sürdürmektedir. Bir birinden farklı saç kesim, boya, kaynak ve modelleri ile dikkat çekmeyi başaran kuaförde görünmez saç kaynağı da ustaca yapılıyor.

Alışkanlığa dönüşen bir saç merkezi olan Sedat Biga'da yanmış saçlar ve diğer saç sorunlarına da çözümler getiriliyor.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 29 Ocak 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı