'Ayvaz Şef İle Mutfağım Şahane' ilginç olaylara sahne oluyor

Kanal 7 ekranlarının en doğal yemek programı “Ayvaz Şef İle Mutfağım Şahane” ilginç olaylara sahne oldu. Güzel oyuncu Derya Şen “Ayvaz şefin uğradığı saldırı dolayısıyla büyük üzüntü içindeyim. Ayvaz şef mutfakta çok disiplinli ve hatayı kabul etmeyen bir usta, benim dikkatsizliğimden dolayı bir kaza oldu. Bir anlık sinirin bedeli şiddet olmamalıydı” dedi.

MAGAZİN 11.03.2020, 23:25 15.03.2020, 14:40
350
'Ayvaz Şef İle Mutfağım Şahane' ilginç olaylara sahne oluyor

Program çekimleri için Edirne’ye giden Ayvaz Şef bu kez Derya Şen’in kadın hayranları tarafından sopalı saldırıya maruz kaldı.

Kanal 7 ekranlarının en doğal yemek programı “Ayvaz Şef İle Mutfağım Şahane” ilginç olaylara sahne oluyor. Canlı yayın sırasında Ayvaz şefin program partneri güzel oyuncu Derya Şen, sakarlığıyla bir tencere yemeği dökünce ünlü şef stüdyodan kovdu.

Gözyaşları içinde canlı yayını terk eden Derya Şen, izleyenleri de üzdü. Sosyal medya üzerinden tepkiler yağan ünlü şef, Derya Şen, hayranları tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Program çekimleri için Edirne’ye giden Ayvaz Şef bu kez Derya Şen’in kadın hayranları tarafından sopalı saldırıya maruz kaldı. Kolu zedelenen Ayvaz Şef canlı yayına kolu sargılı katıldı, güzel oyuncu Derya Şen “Ayvaz şefin uğradığı saldırı dolayısıyla büyük üzüntü içindeyim. Ayvaz şef mutfakta çok disiplinli ve hatayı kabul etmeyen bir usta, benim dikkatsizliğimden dolayı bir kaza oldu. Bir anlık sinirin bedeli şiddet olmamalıydı” dedi.

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 20 Ekim 2020
İmsak 04:20
Güneş 05:50
Öğle 13:42
İkindi 17:49
Akşam 21:25
Yatsı 22:45