Deniz Seki, Başıma gelenler aptallıklarımdandır; Benim EQ'um yüksek

Deniz Seki, ünlü iletişimci Özgür Aras'ın projesi "Biraz Sezen biraz ben Deniz Seki" konsept konserleri kapsamında Trump Sahne’de hayranlarıyla buluştu.

MAGAZİN 14.12.2019, 17:04
Deniz Seki, Başıma gelenler aptallıklarımdandır; Benim EQ'um yüksek

Deniz Seki, "Biraz Sezen biraz ben Deniz Seki" konsept konserleri kapsamında hayranlarıyla buluştu. Trump Sahne’deki biletleri günler öncesinden tükenen ve önceki akşam üçüncüsü gerçekleşen "Biraz Sezen biraz ben Deniz” konserinde Deniz Seki, "Bugüne kadar başıma ne geldiyse kendi aptallıklarımdan geldi" dedi.

Deniz Seki, "Biraz Sezen biraz ben Deniz Seki" konserler serisinin yenisinde şarkıları alkış aldı. Seki; "Herkes kendi hayatından sorumlu. Ben ne yaptıysam, başıma ne geldiyse kendi aptallıklarımdan, yaptığım yanlış seçimlerden geldi. Kimseyi suçlamıyorum. Bende mantık yok” diyen sevilen sanatçı sözlerine şöyle devam etti: "Benim EQ'um (duygusal zeka) yüksek. Kalbini kirletmeyen, hiç karartmayan bir kadınım. Kimseyi de suçlamıyorum. Ne yaşadıysam ben müsaade ettim. 2019’da üzüntülerimiz oldu benim ve ailem için. Ama şimdi herkes iyi, her şey düzeldi. 2020, benim ve ailem için çok daha iyi olacak" dedi.

Deniz Seki, müzik kariyerinde hep dirsek temasında olduğu, müzik severlerin kalbine dokunan ve sahnede söylemekten zevk aldığı Sezen Aksu imzalı şarkılarının yanı sıra sözü müziği kendisine ait olan şarkılardan oluşan özel bir repertuvar ile dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Yorumlar (0)
23
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 14 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı