HOLLYWOOD YILDIZLARININ ŞAMANI DUREK VERRETT

Gwyneth Paltrow ve Nina Dobrev gibi Hollywood yıldızlarına spiritüel danışmanlık veren dünyaca ünlü Şaman Durek Verrett’in yeni kitabı Türkçe olarak "Ruhunun Şifrelerini Çöz" ismiyle kitapçılarda!

MAGAZİN 16.11.2020, 14:07 16.11.2020, 14:27
HOLLYWOOD YILDIZLARININ ŞAMANI DUREK VERRETT

Şaman Durek Verrett’in yeni kitabı Türkçe olarak "Ruhunun Şifrelerini Çöz" ismiyle kitapçılarda!

6. nesil şaman ve günümüzün vizyoner fikir liderlerinden olan Şaman Durek’in yeni kitabı “Ruhunun Şifrelerini Çöz” dünyada çok satanlar listelerinde yer alıyor. Durek, odak noktasına insanlığın evrimini alarak kitabındaki şamanik bilgiler ve ritüeller ile hayatımızı şifalandırmamıza yardımcı oluyor. Her birimizin içinde var olan ancak zaman içerisinde kullanmayı unuttuğumuz gücü bize hatırlatarak, yaşamımızı bilinçli, otantik ve uyumlu bir şekilde sürdürebilmemiz için bizlere rehberlik ediyor. “Ruhunun Şifrelerini Çöz” kitabıyla Durek sağlıklı ve iyi yaşamın ne anlama geldiğini yeniden tanımlıyor. Güçlü eski şamanik öğretilerin maneviyatını açıklayarak ve günümüze uyarlayarak herkes tarafından anlaşılabilir hale getiriyor.

GWYNETH PALTROW’UN ŞAMANI DUREK VERRETT’TEN DANIŞMANLIK ALMAK NASIL BİR DENEYİM?

Durek’in öğretileri, birebir spiritüel danışmanlık verdiği Nina Dobrev ve Gwyneth Paltrow gibi ünlü Hollywood sanatçıları ve tanınmış iş insanları başta olmak üzere binlerce kişiyi etkiledi.

Kan bağı olmasa da Durek’i ailesi gibi gören, hatta “Kardeşim” diye hitap eden Gwyneth Paltrow, Durek’in kitabını “"Düşündürücü, ezberbozan ve güçlü!" olarak tanımlıyor.

Uzun süredir Şaman Durek'ten danışmanlık alan ünlü oyuncu Nina Dobrev deneyimini şu şekilde özetliyor: "Şaman Durek ile tanışana kadar şamanik bilgilerle ilgili pek fikrim yoktu. Bu güçlü öğretilerin hayatıma büyük katkısı oldu. Shaman Durek ve kitabı Ruhunun Şifrelerini Çöz yardımıyla, daha derin bir şekilde kendime, hayat amacıma ve ruhani yoluma bağlandım." 

PEKİ RUHUMUZUN ŞİFRELERİNİ NASIL ÇÖZECEĞİZ?

“Ruhunun Şifrelerini Çöz” kitabı insanlığın ve gezegenimizin şifalanması için neler yapmamız gerektiğini Şaman’ın kendi yaşadığı birbirinden ilginç olaylar ve kadim bilgilerle açıklıyor. İçimizde bulunan sınırsız güç ile bağlantı kurmak için herkesin kolaylıkla uygulayabileceği egzersizler ve şamanik ritüeller paylaşıyor. Bu değerli bilgileri tüm insanlığa sunmayı hedefleyen Durek, “Hiçbirimiz bu dünyaya acı çekmek için gelmedik, sadece içimizdeki sınırsız gücü farketmemiz ve açığa çıkarmamız gerekiyor. Böylece hakettiğimiz hayatı yaşayabiliriz.” diyor.

Yorumlar (0)
22
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 12 Haziran 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı