Kursun Dizisi İlgiyle izlendi

Çarşamba akşamları Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kurşun dizisinin 1. Bölümü yayınladı. kurşun dizisi sosyal medyada ilgi çekti. Peki Kurşun dizisi oyuncuları merak ediliyor. Kurşun dizisi konusu nedir?

MAGAZİN 24.10.2019, 00:00 20.03.2020, 16:06
Kursun Dizisi İlgiyle izlendi

Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kurşun dizisi oyuncuları arasında kimler olduğu merak edildi. Kurşun dizisi oyuncuları kimdir? Kurşun dizisi konusu nedir? film severler merak etmeye başladı. Reytingleri hakedecek bir dizi gibi görülen Kurşun Dizisi 2. bölüm 1. fragmanı yayınlandı.

Fox TV ekranlarında 1. Bölüm 2 fragmanı yayınlanan Kurşun dizisi sosyal medyada oldukça iyi yorumlar aldı. Daha ilk bölümünde izleyiciyi ekran karşısında bağlayan Kurşun dizisinde Engin Altan Düzyatan (Savcı Orhan Atmaca) karakterini, Burçin Terzioğlu ise Leyla Devrim karakterini canlandırıyor..

Kurşun Dizisinin Konusu Nedir?

1970’lerin İstanbul’unda adalet arayan Savcı Orhan Atmaca ve kalemine güvenen hırslı gazeteci Leyla Devrim’in yer altı dünyasına karşı birlikte verdikleri mücadeleyi konu alıyor. Dizide Engin Altan Düzyatan savcı Orhan Atmaca karakterine hayat verecek. Dizinin kadrosunda yer alan Burçin Terzioğlu Leyla Devrim karakterini canlandıracak.

Hayatı boyunda adalete inanmış ve adaletin peşinden gitmiş olan Cumhuriyet Savcısı Orhan Atmaca, büyük bir davanın peşinden gitmeye karar verir. Mebus oğlunu, cinayet şüphelisi olarak gözaltına aldırır. Fakat bu dava, daha önce baktığı davalara pek benzemez. Bu davanın başlangıcında araştırmacı gazeteci Leyla Devrim ile yolları kesişir. Savcı Orhan Atmaca gibi o da bu cinayetin arkasından gerçekleri ortaya çıkarmak için çalışmaktadır. Aynı olay, iki karakteri yan yana getirir. Savcı Orhan Atmaca’nın davadan çekilmesini isteyen karanlık dünyanın insanları, onu mahkemeden vazgeçirmek için ellerinden geleni ardına koymamaya kararlıdırlar. Fakat Orhan Atmaca, ne olursa olsun, adaletin yerini bulması, suçlunun hak ettiği cezayı çekmesi için direnecektir.

Leyla Devrim ise, kimsenin görmediğini, kimsenin sormaya cesaret edemediği soruları sorarak, Orhan Atmaca ile aynı yoldan yürümeye kararlıdır. İşin arkasındaki karanlık dünya Orhan Atmaca’yı sevdikleriyle, hayatıyla tehdit ederken Orhan Atmaca’nın önünde iki seçenek vardır. Sonuna kadar adaletin peşinden gitmek ya da diğer herkes gibi saklanmak ve davadan kaçmak. Bu keskin viraj, Orhan Atmaca’nın, Leyla Devrim’in ve etrafındaki tüm insanların hayatlarını geri dönülmez biçimde değiştirecektir.

Kurşun Dizisi Oyuncuları Kimdir?

Engin Altan Düzyatan (Orhan Atmaca)

Burçin Terzioğlu (Leyla Devrim)

Berrak Tüzünataç (Gülce Akar)

Sarp Akkaya (Aydın Kara)

Engin Şenkan (Bünyamin Ayaz)

Kürşat Alnıaçık (Nuri Kargı)

Seda Akman (Feraye Kargı)

Bora Akkaş (Rıfat Ayaz)

Begüm Akkaya (Tomris Ayaz)

Şebnem Dilligil (Zehra Atmaca)

Cem Kurtoğlu (Fahri Önal)

Yorumlar (0)
30
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 19 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı