Kurtlar Vadisi Kaos Başlıyor mu? (Kurtlar Vadisi Ne Zaman)

Şu sıralarda beklenen dizi Kurtlar Vadisi Kaos oldu. Kurtlar Vadisi şubat'ta başlayacak mı? ne zaman başlıyor? Kurtlar Vadisi Kaos hangi kanalda yayınlanacak? buna benzer bir sürü sorular...

Kurtlar Vadisi Kaos Başlıyor mu? (Kurtlar Vadisi Ne Zaman)

Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlıyor. Başrolde Necati Şaşmaz'ın oynadığı Kurtlar Vadisi Kaos ile ilgili haberlerde çok şeyler konuşuluyor. Kurtlar Vadisi Kaos TRT1 de başlayacak veya Kanal8 de başlayacak gibi dedikodlar var. hangisi doğru merak ediliyor. Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman ve hangi kanalda başlayacağı hakkında hiç bir açıklama yapıladı. Peki Kurtlar Vadisi Kaos TRT 1 demi yoksa TV 8'de mi yayınlanacak.?

Kurtlar Vadisi Kaos Başlıyor mu?

Kurtlar vadisi uzun zamandır yayınlanan bir dizi. İnsanların severek ve heyacanlanarak seyrettiği Kurtlar vadisi, Kurtlar Vadisi Filistin, Kurtlar Vadisi Vatan, Kurtlar Vadisi Pusu, Kurtlar Vadisi Gladio, Kurtlar Vadisi Irak gibi sinema filimleriyle rekor kırılmıştı.Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Terör, Kurtlar Vadisi Pusu dizi filimleriyle de ilgi çekmiş ve insanları ekran başına kitlemişti.

2018 yılı itibariyle başlanması beklenen Kurtlar Vadisi Kaos için yapımcı şirketten resmi bir açıklama henüz yok.

kurtlar vadisi kaos

KURTLAR VADİSİ KAOS FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kurtlar Vadisi sevenlerini üzüyor. Dizinin henüz resmi fragmanı yayınlanmadı.Kurtlar Vadisi Kaos ifragmanı heyacanla bekleniyor. çıkan haberlerde kurtlar vadisinin şubat ayında yayınlanacağı belirtiliyordu.

KURTLAR VADİSİ KAOS HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Daha önce Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) ın açıklamalarına göre Kurtlar Vadisi Kaos 2018 Şubat ayında yayınlanacaktı. Pana Fim yetkilileri, TV8 kanalıyla görüştükleri belirtilmişti. Eğer bir anlaşma sağlanırsa "Kurtlar Vadisi Kaos" TV8 kanalında yayına başlayacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER