Kuzey Yıldızı Dizi Filminde Samsunlular Damgası

Show Tv'nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı 'ilk aşk' 49. Bölümüne Samsunlu oyuncular damga vurdu.

MAGAZİN 02.02.2021, 20:06
Kuzey Yıldızı Dizi Filminde Samsunlular Damgası

Kuzey Yıldızı 'İlk Aşk' show. tv dizisinde Samsunlu oyuncular da yer aldı. Yönetmenliğini Ersoy Güler’in üstlendiği Süreç Film imzasıyla her Cumartesi akşamı Show TV ekranlarında dizi severleri ekranın başında toplayıp gülmekten kırıp geçiren Kuzey Yıldızı İlk Aşk 49.bölüm yayınlandı. Show tv nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı "ilk aşk" 49. Bölüme Samsunlu oyuncular damgasını vurdu.

Sevilen dizide oyunları ile takdir alan Samsunlu Oyunculardan Marmarisli Mustafa, Bodrumlu Şahin ve Çeşme Alçaltılı Cemal karakteri ile kurnaz, eski mahkumları canlandıran Oyuncu Mustafa Uyar, Şahin Saydereli ve Cemalettin Solar bir dizi filme aynı anda seçilen ve oynayan Samsunlu ilk oyuncular oldu.

Samsunlu oyunculara şimdiden başka dizilerden ve filmlerden teklifler yapılmaya başladı.

Samsunlu oyuncuların Samsun'umuzu temsil ettikleri ve şehrimizin sinema festivallerinin de merkezi olacağı açısından büyük bir kültür hizmetine katkıları bulundu.

Oyuncularımızı tebrik ediyor ve Samsun basını olarak destelerimizin devamlı olacağını bildiriyoruz.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK KONUSU NE?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde memleketinde ailesinin isteğiyle Yıldız’la sözlenip İstanbul’a okumaya gittiğinde başka bir kadına aşık olup evlenen, ancak evlendiği kadın tarafından 20 yıl sonra terkedilen Kuzey'in, üç kızıyla memleketine dönmesi ve burada Yıldız'ın olan öfkesi ve aşkı anlatılmaktadır.

KUZEY YILDIZI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk çekimleri Ordu'da gerçekleştiriliyor. Dizi Ordu’nun Kabadüz ilçesinde bulunan Çambaşı Yaylası’nda çekiliyor.

KAYNAK: kapsamhaber

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 29 Ocak 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı