Magazinde En Çok Konuşulan Seren Serengil

Medya Takip ajansı Interpress’in yazılı basın ve internette yaptığı analize göre Şubat ayında magazin dünyasında en çok konuşulan isim Seren Serengil oldu.

Magazinde En Çok Konuşulan Seren Serengil

Seren Serengil hakkında 3  günlük hapis çıkmasından sonra cezaevine giren sanatçı hakkında geçen ay yazılı basın ve internette 4 bin 235 habere konu olduğu saptandı

Magazine en çok konu olan isimlerden biri de  sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu paylaşım ve yorumlarla sürekli gündeme gelen Demet Akalın oldu. Ünlü şarkıcı geçtiğimiz ay 3 bin 284 habere konu oldu.

Tarkan Baba Olacağını Duyurdu

Magazin dünyasının 3.sırasında ise baba olacağını duyuran Tarkan yer alırken, okuduğu ‘’Beni Çok Sev’’ şarkısının çalıntı olduğu söylentileri ile gündem olmaktan kurtulamadı. Tarkan geçtiğimiz ay yazılı basın ve internette 3 bin 244 habere konu oldu.

Şubat ayında 2 bin 422 haberle İbrahim Tatlıses dördüncü, Orhan Gencebay 2 bin 385 haberle beşinci oldu. Magazin dünyasının geçen ay konuşulan diğer isimleri ise  Gülben Ergen, Cem Yılmaz, Yavuz Bingöl, Şahan Gökbakar, Murat Boz olarak tespit edildi.

Şubat ayında vefatı ile sanat dünyasını yasa boğan Nuray Hafiftaş geçtiğimiz ayın en çok konuşulan diğer ismi oldu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER