Paulmark Bulvar Avm ‘De Kapılarını Alışverişe Açtı..!

Şehrin Merkezinde Buluşma Noktası Haline Gelen Bulvar AVM’nin Tekstil Karmasına Paulmark da Eklendi

MAGAZİN 08.12.2021, 13:24
Paulmark  Bulvar Avm ‘De Kapılarını Alışverişe Açtı..!

Paulmark, ilk olarak 1991 yılında Ankara’da açılan mağazası ile tekstil sektörüne giriş yapan Kayatürk Group’un bünyesinde yer alıyor. Grup, 2006 yılından itibaren kendi markaları ile üretim yapmaya başladı. Bu markalardan biri olan Paulmark’ın sektörde çok ilgi görmesi nedeniyle bağımsız olarak markalaştırılmış ve yatırımların hepsinde Paulmark tabelası kullanılmaya başlanmıştır.

Kurulduğu günden itibaren hızlı bir büyüme grafiği çizerek, Türkiye’nin bir çok yerinde hizmet veren Paulmark Türkiye’de 48. Uluslararası piyasada 102. Mağazasını şehrin en çok tercih edilen alışveriş merkezi olan Bulvar AVM ‘de açtı.

Mağazalarında satılan tüm ürün çeşitlerini “üreticiden tüketiciye” anlayışı ile sunarak, tasarımlarında zarif ve evrensel bir tutum benimseyen Paulmark, yurtdışında bulunan şubeleri ile de Türk tekstilinin yaygınlaşmasına olanak sağlıyor.

Kadın, erkek ,çocuk ve spor giyim koleksiyonlarındaki geniş ürün yelpazesi ve her yaşa hitap eden moda çizgisi ile başarılı işleyişine devam eden Paulmark, şehrin çekim merkezi Bulvar AVM’de ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. Firma resmi açılışını 06.12.2021 Pazartesi günü gerçekleştirecektir.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 03 Aralık 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı