Seda Akgül, 10. çocuğu benden olsun deyince izzet Yıldızhan ne cevap verdi?

Seda Sayan'ın SHOW TV programına zzet Yıldızhan damgasını vurdu. dokuz çocuğu bulunan İzzet Yıldızhan zor durumda kaldı. Seda Akgül, 10. çocuğu benden olsun deyince izzet Yıldızhan ne cevap verdi? Peki İzzet Yıldızhan kimdir?

Seda Akgül, 10. çocuğu benden olsun deyince izzet Yıldızhan ne cevap verdi?

Seda Sayan'ın SHOW TV'deki programına İzzet Yıldızhan seyirciye ekran başına kitledi. Üç farklı kadından dokuz çocuğu bulunan İzzet Yıldızhan'ın bilinmeyen yönleri nedir? Ünlü türkücü Yıldızhan hakkında yazılanlar sanatçıyı üzmüş olmalı. Yıldızhan, üç kadınla aynı evde yaşamadığını ifade etti.

SHOW TV'de Seda Sayan'ın programında Üç farklı kadından dokuz çocuğu bulunan Yıldızhan merak edilmeye başlandı.Ünlü sunucu Seda Akgül esprili bir dille, 9 çocuğu bulunan İzzet Yıldızhan'a "10. çocuğu benden olsun" ifadelerini kullandı İzzet Yıldızhan ise, "Benim halim vaktim yok, daha bitti" dedi.

izzet yildizman kimdir

İzzet Yıldızhan Kimdir?

Türkücü İzzet Yıldızhan, 1 Nisan 1963 tarihinde doğdu. Diyarbakır-Çermik ilçesine bağlı bir Zaza köyü olan Sinek'te doğdu.İzzet Yıldızhan'an annesi Suriye Zelal, babası Mustafa'dır. İzzet Yıldızhan'ın 14 kardeşi daha bulunmaktadır.

İzzet Yıldızhan'ın çocukluğu Adana'da pamuk işçiliğinden Ankara pavyonlarına uzanmaktadır. Diyarbakır Çermik'de dünyaya geldiği yıl babasını kaybetti. Annesi Suriye Zelal 15 çocukla bir başına kaldı. İzzet Yıldızhan 15 çocuktan en sonuncusudur. Müziğe Ankara'da kebapçıda çırak olarak çalışırken başmadı.Önceleri pavyonlarda sahneye çıman Yıldızhan Sonra albümlerini birer birer çıkarmaya başladı.

Bugün en önem verdiği şey çocuklarının eğitimi olduğunu belirtiyor Yıldızhan. Bunun sebebini ise kendisinin eğitimden yoksun kalması olarak açıklıyor.İzzet Yıldızhan İlkokulu bile okumamış. Ancak, daha sonraki yıllarda diplomasını alabilmiştir.

9 çocuğu olan ünlü sanatçı eşlerinin hiçbirine nikah yapmadığı bilinmektedir.

İzzet Yıldızhan, bugüne kadar hiç evlenmeden aynı anda 3 ayrı kadından 8 çocuğu vardır.

Daha sonra biri 2013 yılının ekim ayında bir oğlu ve 2014 yılının başlarında şubatta da ikiz erkek çocukları olmasıyla toplam 8 çocuğu oldu.
1.eşi : 1992 yılından beri beraber olduğu Nilüfer Y.’den olma Veysel Efe (d.2005) ve Mustafa ve Ali Yuşa adında iki oğlu daha var.
2.eşi : Suriye asıllı Gizem İ. Hanım’dan olma Sevgi (d.2005)
3.eşi : manken Ajda Ballıkaya’dan olma Suriye (d.2005)

Albümleri
1994 – İsimsiz asker – sen yoksun
1997 – Nerelerdesin – Sevmişim Seni
1999 – Birisi
2000 – Kıyamam
2001 – Ağlattın Anamı
2002 – Ben Demiştim
2005 – Canımın İçi
2007 – Tokat
2009 – Sen Deli Misin
2013 – Sevgilim

Filmleri :
1998 – Birisi (TV Dizisi)

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2018, 23:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER