Sosyal Sorumluluk Ödülleri’nde Ünlü Geçidi!

Ceylan Saner sunuculuğu ile önceki akşam Sosyal Yardımlaşma Derneği tarafından Feriye’de gerçekleştirilen Mutluluğun adresi Farkındalık ve Sosyal Sorumluluk ödülleri gecesi iş, sanat ve spor camiası tarafından büyük bir ilgi gördü.

MAGAZİN 07.12.2019, 22:30 07.12.2019, 23:05
Sosyal Sorumluluk Ödülleri’nde Ünlü Geçidi!

Sosyal Yardımlaşma Derneği tarafından Ceylan Saner sunuculuğu ile önceki akşam gerçekleştirilen Farkındalık ve Sosyal Sorumluluk ödülleri gecesi iş, sanat ve spor camiası tarafından ilgi gördü.

Bir çok ünlüyü bir araya getiren geceye, down sendromlu, otizmli özel çocukların defilesi ve dans performansları damgasını vurdu. Dernek Başkanı Abdullah Özkan gecede; ‘Bu gecede ki temel amacımız özel çocuklarımızın ciddi bir eğitimleve bir şans verildiğinde sosyal hayatta neler yapabildiğini göstermek onlarınİş hayatına iştiraki ve elbette hayallerini gerçekleştirebilmeleri bizim içinçok önemli, bunu Mutluluğun adresi olarak çok önemsiyor ve destekliyoruz, gecetamamen onların yararına düzenlendi’ dedi.

Gecedeen iyi dizi kategorisinde ‘Afili Aşk Ekibi’ ödül alırken, En iyi Kadın oyuncu olarak Burcu Özberk, En iyi Erkek oyuncu kategorisinde Çağlar Ertuğrul ödül aldı.

En iyi Pop Erkek sanatçı kategorisinde Sinan akçıl ödül alırken aynı zamanda Burcu Kıratlı, şarkıcı Özgün, Aslı Hünel, Halil Sezai, Bilal Sonses, Selen Görgüzel Alkan, Sema Öztürk, Sedef Şahin ödül alanünlü isimler arasında oldu. Ünlüler ödüllerini özel çocukların elinden aldı. Eniyi Sabah haberleri kategorisinde en iyi sabah erkek sunucusu olarak İsmail Küçükkaya ödül alırken, sabah haberlerinde en iyi sabah Kadın Sunucusu ödülünü Atv’den Nihan Günay aldı. Sabah Günaydın Eki en iyi Magazin Eki ödülünü aldı.

Yorumlar (0)
28
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 15 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı