Talat Bulut'un "Vıttırı Vızzık Adamlar "Oyunu

Yasak Elma'nın Ünlü Aktörü Talat Bulut "Vıttırı Vızzık Adamlar " Türküsü ile oynadı. sosyal medyada rekor kıran Bulut, Hilmi Şahballı'nın "Vıttırı Vızzık Adamlar" Türküsüyle ilgi topladı.

MAGAZİN 23.11.2019, 13:46 23.11.2019, 14:45

Talat Bulut "Vıttırı Vızzık Adamlar " Türküsü ile güldürdü. Yasak elma dizi filminde halit rolü ile ekranlara gelen Aktör Talat Bulut "Vıttırı Vızzık Adamlar " Türküsü ile oynayınca sosyal medyada bir taraftan alay konusu diğer taraftan da ne demek istediğine dikkat çekti. Sosyal medyada izleme Rekoru kıran Bulut, Hilmi Şahballı tarafından yorumlanan Vıttırı Vızzık Adamlar Türküsü ile sert karakterin altındaki komik tarafınıda göstermiş oldu.

Vıttırı Vızzık Ne demek?

Talat Bulut, sosyal medya hisabından, "Yayımladığım son videoda bilgisizliğin, cehaletin,terbiyesizliğin, dibini yaşayanları, oturduğu yerden ahkam keserek yorum yazanları ve kendini ADAM sananları, Ben aktörüm hem de herşey gerçekmiş gibi inandırıcı olmayı beceren bir aktörüm. Bunu iyice boş kafanıza doldurun, sonra parmaklarınızı kullanın. Bunu da yapamıyorsanız kendinizi adam sanmayın." ifadelerini paylaştı.

"Adam sandım fos çıktı

Vıttırı Vızzık Adamlar

Temiz sandım boş çıktı

Vıttırı Vızzık Adamlar "

Hilmi Şahballı

Yorumlar (0)
23
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 14 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı