Pırlanta Yüzük

Eski çağlarda insanlar birbirine olan bağlılığını yüzükle sembolize etmek için doğada buldukları her türlü nesneyi kullanmışlar.

Pırlanta Yüzük

Eski çağlarda insanlar birbirine olan bağlılığını yüzükle sembolize etmek için doğada buldukları her türlü nesneyi kullanmışlar. Özellikle bitkiler bu konuda işlerini çok kolaylaştırmış. Değerli madenlerin yüzük olarak ilk defa işlenmesi ise Roma İmparatorluğu’na kadar görülmemiş. Zaman geçmiş, materyaller değişmiş ancak yüzüğün çiftler arasındaki önemi ilk günkü gibi aynı.

Aşkınızın sonsuzluğu ve eşsizliğinin simgesi olarak bir ömür boyu parmağınızda taşımak istediğiniz pırlanta yüzüğünüz şekli ile de sizi yansıtmalıdır. Lizay pırlantanın farklı kesimdeki modelleri sayesinde siz de ruhunuzu yansıtacak yüzüğü bulabilirsiniz.

Damla kesim pırlanta yüzük modelleri; zarif görünümü ile nazik, saygılı ve uyumlu bir ruhu simgeler.

Zümrüt kesim modeller; daha ağır duruşlu yapısıyla disiplinli, muhafazakar ve dürüst bir görünüş yaratır.

Markiz kesim; sıradan olmayan görünümüyle vintage sever gelin adaylarının favorisi markiz kesim yüzükler dışadönük, agresif, yaratıcı ruhlu kadınları temsil eder ve genellikle iş kadınları tarafından kullanılır.

Kalp kesim pırlanta yüzük modelleri; sembolize ettiği kalp şekli ile duygusal, feminen, hassas ruhlu kadınlar için ideal yüzük modelleridir.

Oval kesim pırlanta yüzükler; parmakta şık duruşuyla tercih edilen oval kesim yüzükler yaratıcı, düzenli, fırsatları değerlendiren bir kadını karakterize eder.

Yuvarlak kesim; en çok tercih edilen yüzük modellerinden olan yuvarlak kesim yüzükler ailesine bağlı, güvenilir, sakin bir duruş sergiler.

Stiliniz ve ruhunuzun çağrıştırdığı yüzük modeli size en yakın Lizay pırlanta mağazasında.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER