AGASSİ UYGULAMASI ANKARA’da

Bayan veya erkek fark etmeksizin her iki cinsinde yakındığı bir sorun olan yüz ovalliği, kişilerin yanaklarında yağ depolanması sonucu meydana gelmektedir.

SAĞLIK 15.01.2019, 14:28 15.01.2019, 18:38
733
AGASSİ UYGULAMASI ANKARA’da

Bu durum kişilerin yüzünü daha yuvarlak göstermekle birlikte, daha kilolu ve daha yaşlı da göstermektedir. Tamamen kilo ile orantılı olmayan yanak şişkinliği, çok zayıf kişilerde de görülebilmektedir. Kilo alma durumunda iyice büyüyen bu yanaklar için eskiden sadece bişektomi denilen cerrahi operasyonlar uygulanmaktaydı.

Bişektomi uygulaması kişinin yanak yağlarını aldırmak için yaptırdığı bir estetik operasyondur. Bu operasyonda kesi ve anestezi işlemi uygulamasından ötürü çoğu kişinin korkarak yaklaştığı tedavi artık geçmişte kaldı. Son dönemlerin en önemli teknolojik uygulamalarından birisi olan Agassi Ankara, cerrahi bir işlem içermeyen estetik tedavi yöntemidir. Bu nedenden dolayı birçok kişinin yöneldiği bu yöntem genellikle Hollywood yıldızları tarafından uygulamaktadır.

Ameliyatsız yanak inceltme uygulaması olan Agassi, tamamen acısız ve ağrısız bir yöntem olmakla birlikte ciltte herhangi bir deformasyon veya iz bırakmamaktadır. Yuvarlak bir yüze ve yanakları tombul olan kişilerde uygulanan bu yöntem 2-3 seans ta uygulanmaktadır. Korenin dünya birincisi olduğu estetik uygulamalar her geçen gün daha da gelişmektedir.

Agassi Yanak İnceltme

Cerrahi işlemden korkan ve çekinen insanların seçtiği, ağrı ve acı içermeyen yanak inceltme operasyonu Agassi Ankara, hiçbir tedavi sonrası bakım gerektirmemektedir. Oldukça kısa süren bu uygulama, tamamen doğaldır ve herhangi bir yan etki bırakmamaktadır. Radyo frekans ile uygulanan işlem herhangi bir anestezi durumu veya kesi gerektirmemektedir. Çok kısa bir sürede sonuç veren bu yöntem yanak yağlarının eritilmesi prensibine dayanmaktadır.

Agassi Uygulaması Nasıl Yapılır?

Oldukça hızlı ve rahat olan Agassi Ankara, Radyo frekans yardımı ile yanak yağlarını eritmek üzere yapılmaktadır. Cihaz yanak yağlarında kontrollü bir erime sağlamakta ve doğal yollardan yanaklarda incelme sağlanmaktadır. Uygulama kaşık görünümlü proplar ile yapılmakta, ağzınıza yerleştirilen bu proplar yardımıyla yanaklarınıza radyo frekans uygulanmaktadır. Ortalama olarak 25-30 dakika süren yöntem, kollajenleri uyarması ile ciltte sıkılaşma da meydana getirmektedir.

Herhangi bir ağrı kesici ihtiyacı duyulmadan yapılan operasyon, 2-3 seans ta uygulanmaktadır. İşlem sonrasın V şeklinde bir yüze ulaşabilmektesiniz. Tedavi etkisi 2 haftadan sonra göstermekte ve kalıcı etki vermektedir. İşlem sonrasında günlük rutinlerinize kaldığın yerden devam edebilir, gündelik hayatlarınızda herhangi bir aksama yaşamazsınız. Bu işlem hakkında alanında uzman olan Dr.Buket Yıldırım tarafından bilgi alabilir, www.drbuketyildirim.com web sitesi üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

InMode Uygulamaları

3 farklı uygulamayı bir araya toplayan InMode uygulaması, tek platform üzerinden 3 farklı etkiyi birden vermektedir. Radyo frekans sistemine dayanan bu uygulama, en etkin ve en başarılı sonuçlara ulaşılmasını sağlamaktadır. Multi fonksiyonlu bir el aparatı ile uygulanan yöntem son teknoloji bir cihazdır. 3 Farklı uygulama olan InMode Forma, Fractora ve BodyFX uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır.

InMode Uygulamaları Nelerdir?

BodyFX: BodyFX vücut şekillendirme açısında kullanılan bir radyo frekans yöntemidir. Uzun süreli etki veren yöntem selülit ve vücut şekillendirme tedavisi için kullanılmaktadır. Cerrahi bir işlem bulundurmaya yöntem kısa süre içerisinde kötü görünümünüzden uzaklaşmanızı sağlamaktadır. 6-8 arasında uygulanan yöntem, kalıcı bir etki sunmaktadır. Genellikle sırt bölgesi, karın bölgesi ve bel bölgesinde uygulanmaktadır.

Lipoliz tedavisi olan bu yöntem, vücut şekillendirmesinin yanı sıra cildi sıkılaştırma ve cildinizin kalitesini arttırmaktadır. Tedavi radyo frekans enerjisi dile uygulanacak bölgesin ısıtılması ve ısıtılan bölgedeki yağ dokunun erimesi prensibine dayanmaktadır. Bu tedavi ile tamamen sağlık olarak sıkılaşabilir ve vücudunuzu şekle sokabilirsiniz.

Fractora: Ciltteki kırışıkları azaltmak ve cildi sıkılaştırmak amacıyla uygulanan radyo frekans yöntemi kalıcı bir etki sunmasının yanı sıra herhangi bir kesi veya anestezi gerektirmemektedir. Genellikle 4-5 seans olarak uygulanan yöntemin seans süresi uygulamöa yapılacak bölgeye göre değişmektedir. İşlem sonrası kısa süreli olarak kızarıklık görülebilir, bu durum kendiliğinden geçmektedir. Operasyonun etkisi 2. Haftana itibaren gözle görülecek şekilde belirginleşmektedir.

Bu InMode uygulaması yüz bölgesindeki çizgilenme ve akne tedavisinin yanı sıra, elastikiyet kaybı durumunda da yapılmaktadır. İşlem cilt derisinin ısıtılarak kollajen üretimini arttırmaya, bu vasıtayla ise cildi iyileştirmeye ve sıkılaştırmaya dayanmaktadır.

Forma: Radyo frekans enerjisi kullanılan yöntem kırışıklık tedavisinde kullanılmaktadır. Yüz ve vücut üzerinde uygulanabilen yöntem ile vücut ve yüzde sıkılaşma, kol bölgesinde sarkma, yüz bölgesinde çizgilenmeler ve karın da sıkılaşma meydana getirilmektedir. Genellik kilo değişimi sonrası sarkma yapan bölgelerde uygulanan işlem, deri alt katmanındaki yağların eritilerek, incelme oluşumuna dayanmaktadır. Herhangi bir acı ve ağrı oluşturmaya yöntem ortalama olarak 6-8 seans da uygulanmaktadır.

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 20 Eylül 2020
İmsak 04:20
Güneş 05:50
Öğle 13:42
İkindi 17:49
Akşam 21:25
Yatsı 22:45
Günün Karikatürü Tümü