Bölgesel İncelme Nedir?

Bölgesel zayıflama için çeşitli teknolojik aletler kullanılarak kol, bacak, göbek, basen gibi alanlardaki yağ dokuları parçalanabiliyor.

SAĞLIK 16.01.2021, 18:53
Bölgesel İncelme Nedir?

Bölgesel incelme ile ilgili olarak yapılan çalışmalar arasında farklı teknikler olduğunu söyleyebiliriz. Doğum sonrası özellikle bazı bölgelerde ciddi manada yağlanma problemleri ortaya çıkabilmektedir. Belirli bir sürenin ardından bölgesel zayıflama uygulaması yapmak mümkündür. Fakat emziren anneler için bu dönemi bitirdikten sonra bu işlemi yaptırmaları tavsiye ediliyor.

Bölgesel incelme fazla kilolu kişilerin uygulayabileceği bir sistem değildir. Vücuda şekil verme amaçlı yapılan bu incelme işlemi direkt olarak belirli kiloların üzerinde uygulanması mümkün olmayan bir işlemdir.

Bölgesel İncelme Fiyatları

Bölgesel incelme fiyatları özellikle belirli bölgede yoğunlaşmış kilo problemi olan insanların en merak ettikleri konular arasındadır. İnsanlar genel bir zayıflama sağlasa bile belirli bölgelerdeki yağlardan kurtulamadıkları için bölgesel zayıflama ve zayıflama ile ilgili olarak araştırmaları tercih etmektedirler.

Bölgesel zayıflama için çeşitli teknolojik aletler kullanılarak kol, bacak, göbek, basen gibi alanlardaki yağ dokuları parçalanabiliyor. Bunun dışında o bölgede kas veya herhangi başka bir sebep ile kilo bulunuyor ise bunların azaltılması sağlanıyor. Bölgesel incelme fiyatları araştırmasında en önemli konular arasında seanslarında ne kadar süreceği bulunmaktadır.

Baby Face Beauty Nedir?

Baby face Beauty nedir merak edilen diğer bir güzellik sırlarındandır. Özellikle teknolojinin gelişmesi cilt bakımı, zayıflama, yağ sorunları, kilo, bedene şekil verme gibi pek çok alanda etkili olmuştur. Gelişen teknoloji sayesinde özellikle cildin güzelleştirilmesi için birçok farklı işleme başvurulduğunu söyleyebiliriz. Bu işlemlerden bir tanesi de baby face beautydir. Baby face Beauty’nin amacı gözeneklerin ve cildin sıklaştırılması, parlatılması, kırışıklıkların giderilmesi anti-aging gibi pek çok işlemin yapılmasını taşımaktadır. Baby face beauty uygulaması ciltteki soruna bağlı olarak 3 veya 4 seans uygulanabilmektedir. Seanslar arasında belirli bir süre verilmesi daha etkin bir sonuca ulaşabilmek için oldukça önemlidir.

Baby Face Beauty Nasıl Uygulanır?

Baby face beauty nedir yanı sıra baby face Beauty işlemi nasıl uygulanır da merak edilen bir diğer konudur. Bu işlem herhangi bir ağrı veya acı hissedilmeden yapıldığı için anestezi gerekmemektedir.  Thulium lazer ile cilde küçük çaplı kanallar açılır. Bu kanalların sayısı dakikada 6000 kadar olabilmektedir. Cildin sorununun çözümü için gereken malzemeler hazırlanarak bu kanallardan cilde gönderilir.  İlk aşama bu şekilde tamamlandıktan sonra ikinci aşama da yine lazer desteğinden faydalanarak derinin altına bu özel ürünlerin yedirilmesi işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu işlemin ardından cilde yaklaşık 10 dakika sürecek bir maske uygulaması yapılarak işlem sona erdirilir.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Lazer epilasyonun kullanım alanları arasında pek çok bölgeyi gösterebilmek mümkündür. Kadın veya erkek herkes lazer epilasyon yaptırarak kalıcı bir temizliğe ulaşabilirler. İstenmeyen tüyler ile dönemsel olarak uğraşmak herkesin korkulu rüyaları arasındadır. Bu sebeple lazer epilasyon sayesinde bu sorundan ömür boyu kurtulabilmek mümkündür. Şişli lazer epilasyon ile epilasyondaki farkı görebilmeniz mümkündür.  Gelişen teknoloji sayesinde lazer epilasyonun pek çok farklı çeşiti olduğunu söyleyebiliriz. Her bir çeşit her bir cilt tipi için uygulanabilecek farklı özellikler içermenin yanı sıra kıl kökleri ile ilgili yapılan müdahalelerde farklılıklar göstermektedir.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Lazer epilasyon çeşitleri arasında sayabileceğimiz 4 tane çeşit bulunmaktadır. Ruby lazer, aleksandrite lazer, diode lazer,nd:yag lazer bu epilasyon türleri arasında sayılmaktadır. Şişli lazer epilasyon tüm bahsi geçen türlerin uygulamasını gerçekleştirmektedir. Kısa tüyler üzerinde etkili olan Ruby lazeri açık renkli kişiler tercih etmektedir.

Özellikle dudak üstü gibi bölgelerde bu türün kullanıldığını söyleyebiliriz. Alexanderite ise geniş alanlarda tercih edilmektedir. Diode lazer ince tüylerin giderilmesi için oldukça önemlidir ve cilde yakın uygulandığı için soğuk jelden yardım alınmaktadır. Bahsi geçen diğer bir lazer türü olan nd:yag lazer  ise acıyı daha fazla hissettiren bir lazer türüdür. Şişli lazer epilasyon pek çok müşteri memnuniyeti barındıran bir merkez olarak hizmet veriyor.

Yorumlar (0)
22
açık
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 06 Ağustos 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı