Hakan Özkul

8 Mart 1967 tarihinde Ankara’da Doğan Hakan Özkul, İzmit Lisesi’nden mezun olmuştur.

SAĞLIK 12.09.2019, 17:57
41
Hakan Özkul

8 Mart 1967 tarihinde Ankara’da Doğan Hakan Özkul, İzmit Lisesi’nden mezun olmuştur. Daha sonra girdiği üniversite sınavında Türkiye genelinde önemli bir dereceye sahip olarak Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanmıştır. 1993 yılında buradan mezun olup, kendisini aromatik bitkiler konusunda geliştirmiştir. Yalnızca tıp alanında değil aromatik bitkilerle ilgili araştırmalarına ve çalışmalarına hiç hız kesmeden devam etmiştir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nden Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Fakültesini bitirmiştir.

Dr Hakan Özkul ve Kibarlı Doğal Sağlık ÜrünleriYüksek Lisansını Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsünden yapmıştır. Aromatik Bitkiler Fakültesinde ve Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tamamladığı programların neticesinde Fitoterapist unvanını kazanmıştır. Aldığı akademik eğitimlerle kendisini Tıbbi Aromatik Bitkiler konusunda sürekli geliştirmiştir. Yurt içinde ve yurt dışında katıldığı çok sayıda araştırma, konferanslar ve seminer çalışmaları bulunmaktadır. Bitkisel destekli olarak tedavinin gerçekleştirilmesi için çalışmalarına devam etmektedir.

Almanya tarafından onaylı olarak satışa sunulan Kibarlı Panax isimli gıda takviyesinin üretilmesini sağlayan Kibarlı Doğal Sağlık Ürünleri firması ile besin değerlerini inceleyebileceğiniz ürünlerin siparişini verebilirsiniz. Dünyanın yöneldiği şifalı bitkilerin özlerinden elde edilen bu ürünlerin ilaç niteliğinde olmadığına vurgu yapılmaktadır. Bununla birlikte hiçbir bitkisel ürünün uzman hekim onayı ve görüşü alınmadan kullanılmaması gerekir. Dr.Hakan Özkul, tarafından aktarıldığı gibi, bitkisel çalışmaların ülkeye ciddi katkılarından söz etmek mümkündür. Ekonomik açıdan da etkisinin göz ardı edilemez olduğunu belirteceğimiz bitkisel ürünler ve gıda takviyeleri kategorisinde yer alan Kibarlı ürünlerinin satışında ve adreslere ulaştırılmasında hızlı ve güvenilir hizmetleri sunan resmi adresleri tercih etmek gerekmektedir.

Sahte ürünlerden kaçınmak amacıyla yapılan bilgilendirmelere dikkat etmeli ve orijinal ürünlerle tanışmalısınız. Böylelikle kullanım talimatlarına uygun bir şekilde ve uzman doktorlara danışarak Kibarlı ürünlerinin faydasını görmeye başlayabilirsiniz. Kibarlı ürünleri hakkında danışma hattından yapacağınız görüşmelerde veya web sitesi üzerinden dolduracağınız formlar aracılığı ile daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Yetkili sitelerde günün her saatinde ulaşabileceğiniz müşteri danışma hattından bu ürünlere dair aklınızdaki tüm soruları yöneltebilirsiniz.

Kaynak: https://bodrumhaber.com/doktor-hakan-ozkul-kimdir/

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 10 Temmuz 2020
İmsak 04:20
Güneş 05:50
Öğle 13:42
İkindi 17:49
Akşam 21:25
Yatsı 22:45
Günün Karikatürü Tümü