Kürtaj Hizmetlerinde Hijyen ve Sağlık

Kürtaj konusunda daha önce herhangi bir deneyimi olmayan kişiler büyük endişe yaşıyorlar.

Kürtaj Hizmetlerinde Hijyen ve Sağlık

Kürtaj konusunda daha önce herhangi bir deneyimi olmayan kişiler büyük endişe yaşıyorlar. İstanbul tuzla ve çevresinde sunmuş olduğumuz ve aynı zamanda Kartal'daki kliniğimiz ile kürtaj işlemlerini sağlıklı ve hijyen kurallarına uygun olarak yerine getiriyoruz. Bünyemizde bulunan uzman doktorlar eşliğinde gerekli tahlil ve tetkikler yapılarak kürtaj konusunda hizmetlerimize başlıyoruz.

Özellikle gebelik durumunun ortaya çıkmasından sonra anne karnındaki bebeğin yaşam fonksiyonlarının gelişmemesi ve anne karnında bulunduğu süre içerisinde anneye zarar verecek noktaya gelmesi durumlarında acil kürtaj kararı alındığında kliniğimizde bu hizmetler kaliteli bir şekilde yerine getiriliyor.

Bunun yanı sıra evlilik dışı bir ilişki nedeni ile gebeliğin sonlandırılmasını isteyen kişiler toplumsal baskıları yaşamadan kliniğimiz bünyesinde sağlıklı ve hijyenik ortamlarda bu işlemleri hızlı bir şekilde alabiliyorlar. Sunmuş olduğumuz Sultanbeyli kürtaj işlemleri ile hastalarımızın memnuniyetini sağlıyoruz.

Kürtaj Hizmetlerimiz

Gebeliğin sonlandırılması için kliniğimize gelen anne adayları için öncelikle uzman doktorlarımız bir ön görüşme yapıyor. Gebelik durumunun neden sonlandırılmak istediği konusunda bilgi alan doktorlarımız kürtaj işlemleri hakkında genel çerçeveli bilgiler veriyor. Özellikle kürtaj konusu birçok kadın için endişe uyandıran bir operasyon olmasından dolayı önceliğimiz hastalarımızın bu endişelerini gidererek işlemlerimize başlamaktır.

Öncelikle kürtaj yapılacak olan kişiye gerekli tahlil ve tetkikler yapılarak herhangi bir sağlık sorunu olup olmadığı tarafımızdan tespit ediliyor. Kürtaj için uygun bir sağlıklı olma durumunda ise yapılacak olan kürtaj işlemleri için gerekli olan anestezi konusunda ayrıca bir tahlil yapılıyor. Eğer bunda da bir sorun yoksa lokal ya da genel anestezi altında maltepe kürtaj işlemlerimizi yapıyoruz.

Kürtaj ile Birlikte Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

Kürtaj işlemleri yapılırken hastada başka hastalıkların olup olmadığı gibi durumlar da tespit edilebiliyor. Özellikle kist ve myom gibi istenmeyen olgular söz konusu ise hastalarımıza kürtaj sonrasında bu konuda bilgiler verilerek kadın doğum uzmanlarında muayene edilmeleri gerektiği bildiriliyor.

Kürtaj için gelen hem kürtaj hizmetlerimizden yararlanan hem de ilerde karşılarına sorun olarak çıkacak başka rahatsızlıkların tespit edilmesi konusunda erken müdahale edilme şansı yakalanabiliyor. Hastalarımız sonraki aşamada bu tedaviler için tarafımıza başvurarak hizmet alabiliyorlar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER