Lazer Epilasyon İzmir’de Yives Clinic Farkıyla!

SAĞLIK 14.09.2020, 21:45
1369
Lazer Epilasyon İzmir’de Yives Clinic Farkıyla!

Lazer epilasyonu bambaşka bir teknolojiyle uygulayan Yives Clinic’te Soprano İce Platinum rüzgârları esiyor. Lazer epilasyon İzmir denilince akla ilk gelen firmalardan birisi olan Yives Clinic’te uzun zamandır Buz lazer teknolojili epilasyon işlemleri yapılıyor. İşte, buz lazer teknolojisine dair merak edilenler…

Soprano Platinum Buz Lazer

Dünya’nın lazer teknolojisi üreticileri ve geliştiricileri olarak bilinen Alma Laser tarafından geliştirilen Soprano İCE Platinum, Dünya’nın ilk ve tek 3 dalga boylu lazer epilasyon cihazı olarak tanıtılmıştır. Yives Clinic, son teknolojiler ile donatılmış olan Soprano Platinum Buz Lazer cihazı ile 4 mevsim lazer epilasyon yaptırma imkânı sunar. Her türlü cilt tipine uygulanabilen buz lazer; klasik lazer epilasyon cihazlarına nazaran daha da etkili sonuçlar verir. Sadece kıl köklerine odaklanan Soprano Platinum Buz Lazer, lazer ışınlarının cildin diğer alt katmanlarına geçmesine de engel olur.

Yüksek hasta memnuniyetine sahip olmasıyla en çok tercih edilen lazer epilasyon cihazlarından birisi olarak Yives Clinic’te yer alan Buz Lazer™, şimdilerde 3 daha boylu gelişmiş teknolojisi ile yani Buz Lazer ™ Platinum olarak Yives Clinic’te yerini almış vaziyette.

Buz Lazer Epilasyon Artık İzmir’de!

Buz lazer epilasyon, piyasaya sunulduğu andan itibaren en çok tercih edilen epilasyon yöntelerinden biri olarak bilinmektedir. Cildi tam olarak -3 dereceye kadar soğutabilen ICE teknolojisine sahip Buz Lazer epilasyon ile acısız bir şekilde istenmeyen tüylerden kurtulmanız mümkün. Buz lazer teknolojisi alanında eğitim almış ve eğitimi başarıyla tamamlamış kişiler tarafından uygulanan buz lazer epilasyon, hiçbir şekilde olumsuz yan etkiye sahip değildir. Ancak ve ancak burada dikkat edilmesi gereken husus “uzman kişilere” yaptırılması gerekliliğidir.

Buz lazer epilasyon işlemini yaptırdıktan sonra işlemi yaptıranlara SPF 30 ya da daha yüksek korumalı bir güneş koruyucu krem kullanılması uzmanlarca önerilmektedir. 24 saat boyunca su ile temasından kaçınılmasına ek olarak kese ve peeling gibi aşındırıcı işlemlerden de yine tedbir amaçlı kaçınılması gerekmektedir.

 1. Hamile olanlara
 2. Epilepsi hastalarına
 3. Hala kanser hastaları olanlara
 4. Ergenlik dönemindeki gençlere
 5. Cilt kanseri atlatmış kişilere
 6. Işığa karşı hassasiyeti olanlara
 7. Son 6 aylık süre içerisine Roaccutane ilacı kullananlara
 8. Altın Işığa karşı hassasiyeti olanlara asla buz lazer epilasyon işlemi yapılmaz.

İnce tüyler dâhil olmak üzere tüm kıl tiplerine etkin ve kalıcı sonuç vaat eden Buz Lazer Platinum, günümüzün en iyi sistemli lazer epilasyonu olarak bilinmektedir.

Buz Lazer Epilasyonu Nasıl Etki Ediyor?

Üç ana anatomik yapıdan oluşan her kıl folikülü, cilt içinde farklı derinliklerde de büyüyebilmektedir. 3 dalga boyunu tek bir el aparatında bileştirerek farklı derinliklerdeki kıl foliküllerinin içindeki tüm anatomik yapıları hedefleyebilen Buz Platinum Lazer, tüm cilt ve kıl tiplerinde aktif olarak kullanılabilen bir yöntemdir.

ICE Lazer Yaptıranlar Nasıl Sonuç Alıyor?

Hem erkeklere hem de kadınlara uygulanabilen ICE LAZER yani buz lazer; etkin sonuçlarıyla herkesi memnun edebilmekte olan bir yöntem. Kişinin cilt tipi ve kıl tipine göre değişen oturum sayılarının sonucunda  %90’ın üzerinde başarılı sonuçların alındığı ifade ediliyor.  Her mevsim yaptırılabilen ICE LAZER epilasyon, acısız ve ağrısız bir epilasyon deneyimi yaşattığı için de yaptıranlar ayrıca mutluluklarını dile getiriyorlar.

Neden Buz Lazer Daha Çok Tercih Edilmekte?

 1. İnce tüy dâhil tüm kıl tiplerine etkilidir.
 2. Bronz ten başta olmak üzere tüm cilt renklerine uygulanabilir.
 3. 10 yıllık klinik çalışmaları ile kanıtlanmış etkinlik garantisi sağlar.
 4. Güçlü soğutma ile ağrısız ve konforlu bir uygulama sunar.
 5. Cilt yanığı riskini önleyen patentli ICE teknolojisi ile güvenli bir şekilde epilasyon yaptırılabilir bir yöntem olması
 6. Hızlı uygulama için uygulama süresini kısaltabilen geniş başlıklar bulunmaktadır.
 7. Ergonomik başlık dizaynı ve dokunmatik ekran sayesinde kolay uygulama sunabilmektedir.
 8. FDA onaylı bir cihazdır.
 9. Tüm mevsimlerde istenildiği takdirde uygulanabilir.
 10. Yüksek güç çıkışı sayesinde etkin ve kalıcı epilasyon şansı sunmaktadır.

Lazer epilasyon İzmir denilince akla ilk gelen firmalardan birisi olan Yives Clinic’e https://www.yivesclinic.com/ adresinden ulaşabilir ve randevu alarak lazer epilasyon seçeneklerini, seanslarını ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 06 Mart 2021
İmsak 04:20
Güneş 05:50
Öğle 13:42
İkindi 17:49
Akşam 21:25
Yatsı 22:45